Προς το περιεχόμενο

tech 21 -gt2 & pedals sound clips



Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρεπιπτοντως' date=' ΠΟΛΥ ομορφα καθαρα! το chorus που εχεις βαλει ποιο ειναι?[/quote']

 

Tο γράφει στις περιγραφές των clips του:

 

BOSS-CE-5.JPG

 

:wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτου του τυπου τα γκαζια γυρευω αλλα οχι τοσο πλαστικα.

 

Χεχε ομοιοπαθής!! :D

 

νομιζω οτι πρεπει να με βοηθησετε στην επιλογη ενος καλου πεταλιου με τη ποσοτητα και οχι την ποιοτητα του μεταλ μαστερ.ειμαι κατανοητος θαρρω!

 

θελω την ποσοτητα του gain που ακουσατε αλλα οχι αυτην την ποιοτητα.προτασεις????

 

Αν θες british φάση καλό είναι να τσεκάρεις το Tonebone Hotbritish...ΚΑΘΟΛΟΥ πλαστικούρα... :wink:

 

Υ.Γ.:Πουλάω το δικό μου' date=' γιατί δε χωράει πλέον στο pedalboard μου! Αν σ'ενδιαφέρει let me know...[/size']

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις τον κομπρεσορα ισως να ακουγοταν λιγο καλυτερα το γκαζι σου' date=' το εχεις δοκιμασει?

με λιγα λογια θες ενα πιο γκαζομενο μαρσαλο-βρωμικο right?[/quote']

 

 

το δοκιμασα και ειναι οντως καλυτερο.

 

Αν θες british φάση καλό είναι να τσεκάρεις το Tonebone Hotbritish...ΚΑΘΟΛΟΥ πλαστικούρα...

 

το εχεις αυτο το πεταλι?ευχαριστημενος?

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛΥ ευχαριστημένος, όταν το συνδύαζα με διπλό μαγνήτη κυρίως.

 

Πολύ καλό ποιοτικά με πολύ "ευαίσθητα" ποτενσιόμετρα για μεγάλη ευελιξία, δεν ξέρω αν κάνει δουλειά η λάμπα, αλλά ακόμα και σε τρανζιστοράτο ενισχυτή ακούγεται πολύ "φυσικά" και "ζεστά, αν και british high gain προσανατολισμός. ¶κου μια ηχογράφηση εδώ που ήταν καρφί χωρίς κανένα άλλο πετάλι, σε κάρτα ήχου υπολογιστή με την Gibson Sg Special που έχω με μαγνήτη γέφυρας Seymour Duncan JB.

 

σ.σ.: Ήθελα να βγει έτσι ο ήχος για να ταιριάξει με το χαρακτήρα του κομματιού που προοριζόταν για soundtrack σε αγώνες αυτοκινήτου! :wink:

 

ΥΓ:By the way, πείτε και τη γνώμη σας! :wink:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Vox Bulldog Distortion αξίζει μια ματιά.Ίσως κάνει για αυτό που θες.Εγώ το απέριψα γιατί ήθελα λίγο περισσότερο gain.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου