Προς το περιεχόμενο

Διαφορά Beyerdynamic 770 PRO και 770 Μ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.. Παράγγειλα απο το Athens Pro Audio τα 770 PRO και μου στειλανε τα 770 Μ! Δεν το προσεξα στην αρχει και τα ανοιξα.. τι κανω τωρα?

 

Τι διαφορα εχουν;; Ο ηχος τους δε μου αρεσει και τοσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν το χαλασα!! Βεβαια ηταν καπως χαλασμενο απο τοτε που το πηρα.. ηταν λιγο στραβωμενο.

Μονο που εσκισα τις ζελατινες.. αλλα ηταν κολλημενες με ταινια ετσι κ αλλιως.. μαλλον ηταν ανοιγμενο το κουτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν το χαλασα!! Βεβαια ηταν καπως χαλασμενο απο τοτε που το πηρα.. ηταν λιγο στραβωμενο.

Μονο που εσκισα τις ζελατινες.. αλλα ηταν κολλημενες με ταινια ετσι κ αλλιως.. μαλλον ηταν ανοιγμενο το κουτι

 

Επιδει εγινε και σε μενα λαθος σε ενα σακο udg τους καλεσα με το που παρελαβα και τους το εστειλα πισω καπακια και σε 2 μερες παρελαβα χωρις καμια επιπλεον χρεωση καλεσε τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα πισω και τους ειπα οτι θα τους τηλεφωνησω σε λιγο να τους πω τι θα γινει.. ή θα μου στειλουν πισω τα λεφτα ή θα μου στειλουν αλλα..

Τα 770 PRO 80 ohm δεν υπαρχουν. μονο 250 και θα ακουγονται πολυ χαμηλα χωρις ενισχυτη..

Τα AKG 271 δε μου αρεσουν. Τα 272 HD τα εχω βρει εδω στη Ροδο και μ αρεσοανε.. ειναι καλα; Να παρω τα λεφτα πισω και να παρω αυτα ή να μου στειλουν καποια αλλα οπως τα

Audio Technica ATH-M50;;

Τι λετε να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, τωρα που θυμηθηκα για τα beyer, το ενα ακουστικο τριζει στις χαμηλες συχνοτητες. Παιζει να ειναι χαλασμενο; παιζει να εχει κοπει ο κωνος;

Δεν φαινεται να εχει επηρρεασει την ποιοτητα του ηχου

 

(Sorry για το offtopic)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, τωρα που θυμηθηκα για τα beyer, το ενα ακουστικο τριζει στις χαμηλες συχνοτητες. Παιζει να ειναι χαλασμενο; παιζει να εχει κοπει ο κωνος;

Δεν φαινεται να εχει επηρρεασει την ποιοτητα του ηχου

 

(Sorry για το offtopic)

 

Παιζει να εχει καποια ζημια αν ειναι στη εγγυηση να πας να τα δουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα πισω και τους ειπα οτι θα τους τηλεφωνησω σε λιγο να τους πω τι θα γινει.. ή θα μου στειλουν πισω τα λεφτα ή θα μου στειλουν αλλα..

Τα 770 PRO 80 ohm δεν υπαρχουν. μονο 250 και θα ακουγονται πολυ χαμηλα χωρις ενισχυτη..

Τα AKG 271 δε μου αρεσουν. Τα 272 HD τα εχω βρει εδω στη Ροδο και μ αρεσοανε.. ειναι καλα; Να παρω τα λεφτα πισω και να παρω αυτα ή να μου στειλουν καποια αλλα οπως τα

Audio Technica ATH-M50;;

Τι λετε να κανω;

 

Παραξενο στην σελιδα τους δειχνει οτι ειναι διαθεσιμα  ???

Τωρα για τα αλλα που λες δεν εχω ιδεα περιμενε μπας και σου απαντηση καποιος που να τα δουλευει  ;)

 

Η αληθεια ειναι οτι και εγω τα beyerDynamic DT 770 pro 80 ohm εχω βαλει στο ματι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τους ειπα να μου στειλουν τα 250 ohm.

Δεν μπορουσα να μην τα παρω τα εχω ερωτευτει!

Και μου αρεσει το καλωδιο που ειναι σπιραλ και δεν θα ειναι τοσο μακρυ οπως των 80 ohm.

 

Λετε να θελω σιγουρα προενισχυτη με αυτα; και αν ναι ποιος ειναι ο πιο φθηνος που μπορω να παρω και να κανει δουλεια; η καρτα μου ειναι η Focusrite scarlett 6i6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου