Προς το περιεχόμενο

Είναι το ντύσιμο εργαλείο της "δουλειάς" μας;


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.Άλλωστε είμαι τεράστιος, είμαι ουρανός, είμαι ο ένας ο σπουδαίος και ο λατρεμένος.Δεν είμαι απόμακρος, ούτε ψυχρός, μπροστά απ' τις κάμερες σου γνέφω λιγωμένος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 204
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Εγώ πάντως την επόμενη φορά που θα παίξω live θα προσέξω ιδιαίτερα το τι θα φορέσω ,δεν ήξερα ότι ήταν τόσο σημαντικό για τόσους πολλούς. Ίσως πρέπει να κόψω μία από τις πρόβες μου για να κάνω σύσκεψη με τον ενδυματολόγο μου για το τι θα φανεί αντάξιο των προσδοκιών των θαυμαστών μου για να μην τους πληγώσω τα κοινωνικά κόμπλεξ περί ντυσίματος

 

 

 

 

Χομπίστας είσαι , ό,τι θες μπορείς να κάνεις.  ;) (δεν το λέω ειρωνικά)

 

Θαυμαστές δεν έχεις. (επίσης δεν το λέω ειρωνικά)

 

Δες και αυτό το video (sorry Σωτηρούμπα  ;D).....και πρόσεξε και τι φοράνε  ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χομπίστας είσαι , ό,τι θες μπορείς να κάνεις.  ;) (δεν το λέω ειρωνικά)

 

Θαυμαστές δεν έχεις. (επίσης δεν το λέω ειρωνικά)

 

 

 

Σας παρακαλώ κύριε !Δεν έχετε ιδέα ποιος είμαι και τι καριέρα έχω κάνει πάντως σας ευχαριστώ που μου ανοίξατε τα μάτια και πλέον το θεωρώ χρέος μου να ντύνομαι με τρόπο που να κάνει το κοινό μου να νιώθει άνετα ,να νιώθει ακόμα περισσότερο δέος για αυτό που είμαι .Θα είμαι υπέροχος και ταπεινός, ο ήρωας ολονών ο αγαπημένος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μεχρι και ο μαγαζατορας η ο υπευθυνος "μαεστρος" του μαγαζιου μπορει να στην πει στο live του μαγαζιου του για την εμφανιση σου η μελους της μπαντας  (ιδιαιτερα παλια στα μαγαζια που ειχαν αρκετο δικο τους κοσμο, γιατι στα λαιβαδικα του φερε τον κοσμο σου και πληρωσε για να παιξεις δεν ασχολουνται καν)

 

Δεν ειναι μονο το τι πιστευουμε ατομικα , που συντριπτικα φαινεται εδω στο thread τι ειναι το αυτονόητο, ειναι ΛΕΜΕ και τι ισχυει έξω.

 

Το dress code ειναι πολυ σημαντικο για τον καλλιτεχνη

 Ειναι συν στην γενικη του εικονα οσο και φωναρα να ειναι , οσο και παιχταρας να ειναι , οσο και συνθεταρας να ειναι και οποιος δεν το αντιλαμβανεται αυτο ............... ας προσεχε.

Και αν δεν το αντιληφθηκε, θα πρεπει να το σκεφτει σοβαρα να το εφαρμοζει , γιατι μονο ποντους θα του προσθεσει, κακο δεν θα του κανει επαγγελματικα στη μουσικη

ΚΑκο Δεν Θα του κανει.

Θα προσθεσει συν και στο ερασιτεχνικο επιπεδο, και στο παρεϊστικο επιπεδο η προσοχη στην εμφανιση, μια φιλη θα δει τον πληκτρα η οποιοδηποτε μελος μιας προσεγμενης εμφανισιακα μπαντας σε ενα live , θα φερει τις φιλες της να τον δουν στο επομενο κλπ

 

Η τραγουδιστρια και ο τραγουδιστης ειναι δυνατον να βγουνε σαν λετσοι?

Εγω θα ντρεπομουν να παιξω με τετοια τραγουδιστρια οσο φωναρα και αν ηταν

 

Τελος εχω πληθωρα live στο ενεργητικο μου την περασμενη δεκαετια και ολοι προσεχαμε την εμφανιση μας αυτονοητα, ντυνομασταν αναλογα.

Σε μπαντες που συμμετειχα παντα καποιος εθετε το θεμα του dress code και συμφωνουσαμε ολοι.

 

Και οι ερασιτεχνικες μπαντες στην πλειοψηφια τους το αντιλαμβανονται, εκτος και αν μιλαμε για τελειωμενους καμμενους που συνηθως η μουσικη τους αποδοση ειναι αναλογη της αισχρης εμφανισης τους.

 

Εγω τελος αδυνατω με το φτωχο μου αρρωστημενο ξιπασμενο ναρκισσιστικα σκεπτομενο μυαλο μου να καταννοησω αυτο που παει να περασει οτι δηλαδη ενας ανθρωπος που ειναι πραγματικο ταλεντο και καλος στη μουσικη εχει σιγουρα αισθητικη μεσα του, αυτη ειναι αδυνατο να μην θελει απο φυσικου του να την εκφρασει στην εμφανιση του οταν παρουσιασει το εργο το και να τον ενδιαφερει μονο το εργο , τουλαχιστο οταν ειναι νηφαλιος.

 

Ειναι λοιπον σημαντικη η εμφανιση του καλλιτεχνη και ο καλλιτεχνης την επιδιωκει, πιστεψτε με , σας μιλαω ως πραγματικος καλλιτέχνης, γιατι είμαι, .

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χομπίστας είσαι , ό,τι θες μπορείς να κάνεις.  ;) (δεν το λέω ειρωνικά)

 

Θαυμαστές δεν έχεις. (επίσης δεν το λέω ειρωνικά)

 

Δες και αυτό το video (sorry Σωτηρούμπα  ;D).....και πρόσεξε και τι φοράνε  ;)

 

 

Ξεπουλημένοι... πανε οι μερες των γκαραζ με τις υγρασίες  :P

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν έχετε ιδέα ποιος είμαι και τι καριέρα έχω κάνεi.

 

 

Θα θέλατε να μας πείτε μήπως;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν το πιστευω οτι καποιος που εχει κανει καριερα και σοβαρολογει δεν πιστευει στον dress code και δεν τον εχει εφαρμοσει η δεν του εχει ζητηθει να τον εφαρμοσει.

 

Δεν ξερουμε αν εχεις κανει καριερα φιλε insectius ουτε ποιος εισαι φυσικα.

  Ξερουμε ομως οτι ειρωνευεσαι τις αυτονοητες αποψεις του thread αρα τωρα αφου επικαλεισαι οτι δεν ξερουμε ποιος εισαι τωρα πρεπει να μας αποκαλυψεις.

 

Ποιος εισαι? Τι καριερα εχεις?

Σε ποιον πλανητη εκανες καριερα η εισαι καποιος μουσικα και δεν μετραει το dress code? Στο Αλφα του Κενταύρου?

 

 

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω απλά...ότι στο ψαρωτικό video που ανέβασε ο Watefall για το Βάγγο...παρατηρήστε ότι παίζει στο σπίτι του...χαλαρός...αλλά το φουλάρι-φουλάρι ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θέλατε να μας πείτε μήπως;  

 

Θα σας πω αλλά δεν ξέρω αν έχω ντύσει κατάλληλα τα σχόλια ως τώρα ... φαίνεται πάντως ότι είπα κάτι το οποίο ίσως σας έκανε να αλλάξετε άποψη για μένα,ίσως αυτό κάποια άλλη στιγμή θα μπορούσε να το έκανε και η μουσική μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά που είναι εκείνος ο Panos Lydios που έλεγε κάτι φευγάτα....να μας πει την

 

άποψη του για το θέμα?? θα είχε ενδιαφέρον να τον ακούσουμε τι απέγινε??

 

Νομίζω πως ήταν η ''αδυναμία'' του Superfunk  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου