Προς το περιεχόμενο

Η μικρή μου..... κελαηδάει


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ασχετα με την ηληκια της εχει πολυ ωραια φωνη!!αν το υπολογισω οτι ειναι 13 εκπλησσομαι!

να την χαιρεσαι αλλα και αυτη επισης!

σ ευχαριστώ πολύ αδελφέ :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Aερινη, εκφραστικη και ολοσωστη φωνη και στην κιθαρα μια χαρα, ευγε της και μπραβο σου για τον δημιουργικο χρονο που της αφιερωνεις.

 

Θα πω και εγω οτι τα εφε ειναι υπερβολικα και χαλανε την θαυμασια χροια της φωνης της, επισης βαλε την να μαθει περισσοτερα ελληνικα τραγουδια του στυλ Αυγουστος και, επειδη

τα χρονια περνουν με αφανταστη ταχυτητα, προσεξε τις παγιδες σε κατι τετοιες περιπτωσεις που λεγονται σκυλαδικα - σκυλαδικο "τραγουδι".

 

Και παλι ΕΥΓΕ ! ;)

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aερινη, εκφραστικη και ολοσωστη φωνη και στην κιθαρα μια χαρα, ευγε της και μπραβο σου για τον δημιουργικο χρονο που της αφιερωνεις.

 

Θα πω και εγω οτι τα εφε ειναι υπερβολικα και χαλανε την θαυμασια χροια της φωνης της, επισης βαλε την να μαθει περισσοτερα ελληνικα τραγουδια του στυλ Αυγουστος και, επειδη

τα χρονια περνουν με αφανταστη ταχυτητα, προσεξε τις παγιδες σε κατι τετοιες περιπτωσεις που λεγονται σκυλαδικα - σκυλαδικο "τραγουδι".

 

Και παλι ΕΥΓΕ ! ;)

Σ ευχαριστώ πολύ αδελφέ με τα εφέ έχεις απόλυτο δίκιο .Κυρίως ελληνικά τραγουδάει και ευτυχώς ακούει ότι ακούω  ;) ;) με μια αδυναμία στον Παπακωνσταντίνου όπως και εγώ άλλωστε .Πριν ασχοληθώ με την ηλεκτρική έπαιζα πολύ ακουστική και τραγουδούσα (μαύρα χάλια απο φωνή) και τα τραγούδια είναι απο το ντοσιέ τον δικό μου με αυτά μεγάλωσε..είναι ροκ... μακάρι να συνεχίσει και ευτυχώς δεν είναι ψώνιο που εμένα αυτό με φόβιζε ποιο πολύ . ;D

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου