Προς το περιεχόμενο

Η μικρή μου..... κελαηδάει


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

samy paraga ,theStratWithin και Δημήτρη σας ευχαριστώ πολύ ειλικρινά για τα καλά σας λόγια. Είμαι 42 και έχω παθιαστή με την κιθάρα γιατί δυστυχώς τώρα μπορώ να ασχοληθώ μαζί τις.Αυτό το πάθος ευτυχώς περνάει και στις δύο κόρες μου που με έχουν...πρότυπο...ο μπαμπάς βλέπεις και προσπαθώ να τους το περάσω όσο ποιο όμορφα μπορώ. Η μικρή τραγουδάει μπάρπυ ακόμα αλλά συμμετέχει και αυτή.  :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όταν ένα κορίτσι της ηλικίας της εκτίθεται σε .... όποιον, αυτός ο όποιος οφείλει να την ευχαριστήσει, για την τιμή (μεγάλη τιμή) που του κάνει, να τον εμπιστευτεί ανοίγοντάς του τον εσωτερικό της κόσμο!

 

Γιατί αυτό είναι πολύτιμο και .... άβατο!

 

Μπράβο της, να την χαίρεστε και σας χαίρεται.

 

Το πρώτο σημαντικό βήμα έγινε!

 

ΕΥΓΕ ΤΗΣ!

Πίστεψε με φίλε ότι με όλα αυτά που θα διαβάσει αύριο από μουσικούς αλλά και από μουσικόφιλους εδώ στο νοιζ  θα ανέβει ένα σκαλοπάτι επάνω.  Ευχαριστώ για τα πολύ ωραία λόγια σου ....

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ένα κορίτσι της ηλικίας της εκτίθεται σε .... όποιον, αυτός ο όποιος οφείλει να την ευχαριστήσει, για την τιμή (μεγάλη τιμή) που του κάνει, να τον εμπιστευτεί ανοίγοντάς του τον εσωτερικό της κόσμο!

 

Γιατί αυτό είναι πολύτιμο και .... άβατο!

 

Μπράβο της, να την χαίρεστε και σας χαίρεται.

 

Το πρώτο σημαντικό βήμα έγινε!

 

ΕΥΓΕ ΤΗΣ!

Όταν έβαλα βίντεο στο Facebook το δικό μου (δεν την αφήνω να κάνει δικό της αλλά ευτυχώς δεν μου το έχει ζητήσει κιόλας)  ;D ;D ;D με ρώτησε πόσα like πήρε... και τις λέω λίγα... αμα θες like πραγματικά δεν θα τα πάρεις από το FB εσένα δεν φαίνεται το πρόσωπό σου και δεν θα το δει κανείς εκτός απο την νονά σου..... θα σε βάλω στο noiz  ;D ;D Αυτοί ξέρουν ;D ;D ;D Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε....Ευχαριστώ παίδες !!

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε ΜΑΝ να την χαίρεσαι την κοράκλα...!!!

Εμένα ο μικρός μου είναι 18 μηνών και τον έχω από τώρα στην φάση με την μουσική και τα όργανα, αλλά μάλλον με τρώει ο νονός του γιατί όλη την ώρα μου λέει '' μπάκι ΝΟΝΟ παπαπαπαπα'' κοινός στην δημοτική '' μπαμπά γουστάρω τύμπανα''!!!!:P

 

Ας είναι ότι γουστάρει!!!!

 

Υ.Γ. Sorry guys με τις φλυαρίες μου απλά σαν χαζομπαμπάς ξέρετε.....!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική η μικρή ! ένα μπράβο στο μπαμπά κι από μένα, περιμένουμε και άλλα από την μικρή και κανένα ντουέτο επίσης... αφού διαβάσει πρώτα εννοείται  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετα με την ηληκια της εχει πολυ ωραια φωνη!!αν το υπολογισω οτι ειναι 13 εκπλησσομαι!

να την χαιρεσαι αλλα και αυτη επισης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 13 χρονών κοριτσάκι δεν είναι απλά καλή, είναι ΠΟΛΥ καλή.

Ολόσωστη, με πολύ γλυκειά χροιά και καλή αίσθηση του χρόνου.

Να την χαίρεσαι φίλε, να την καμαρώσεις όπως την φαντάζεσαι.

Μπράβο και σε εσένα για τα ερεθίσματα και το κίνητρο.

 

P.S. Δεν βλέπω την ώρα να τζαμάρω και εγώ με τις κόρες μου..Πρός το παρόν το playlist έχει μόνο Ζουζούνια, Στρουμφάκια και Λιλιπούπολη  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Sorry guys με τις φλυαρίες μου απλά σαν χαζομπαμπάς ξέρετε.....!!!!!!!!

Όταν θα αρχίσει να τζαμαρι μαζί σου σε βλέπω ... superman να περνάς απο τα κεφάλια μας....χαχα... δεν θα αργήσει ...τα παιδιά ότι βλέπουν κάνουν...Ευχαριστώ :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική η μικρή ! ένα μπράβο στο μπαμπά κι από μένα, περιμένουμε και άλλα από την μικρή και κανένα ντουέτο επίσης... αφού διαβάσει πρώτα εννοείται  ;)

ευχαριστώ :) :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.S. Δεν βλέπω την ώρα να τζαμάρω και εγώ με τις κόρες μου..Πρός το παρόν το playlist έχει μόνο Ζουζούνια, Στρουμφάκια και Λιλιπούπολη  ;D

Και εμένα όλο μπάρπυ τραγουδούσε...ξαφνικά το γύρισε...υπομονή και θα έρθει η ώρα.... ευχαριστώ :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου