Προς το περιεχόμενο

Mp3 player με pitch control;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή το Winamp με το plug-in Pacemaker έχει αρχίσει να κάνει κάτι περίεργα τελευταία, μπορεί κανείς να μου συστήσει ενα player στο οποίο μπορώ να αλλάζω τον τόνο ενός τραγουδιού χωρίς αλλαγή στο χρόνο (αν μπορεί επίσης να κάνει και επιβράδυνση του τέμπο χωρίς αλλαγή τόνου ακόμα καλύτερα).

Σας μερσώ

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Portable-Player/MP3-MP4/MP3-MP4-Players/Sony-MP4-E-series-NWZ-E463R-4GB-NWZE463R-CEW.htm κανει οσα ζητας...Το εχω στην εκδοση των 16Gb και απλα σπαιρνει...Ανεβοκατεβαζει μεχρι 3ς τονους και χαμηλωνει η αυξανει την ταχυτητα του τραγουδιου εως και 2 φορες...Το μηχανημα μαμάι απλα! ;D ;D Ελπιζω να βοηθησα...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

πολύ καλό το PACEMAKER στο winamp.

Μόνο που τα φωνητικά ακούγονται σαν τα στρουμφάκια όταν ανεβάζεις τον τόνο και σαν τον μπαμπουλα όταν τον κατεβάζεις!! Υπάρχει λύση για αυτό;

 

Πάντως με εξυπηρετεί άψογα όσον αφορά τη μουσική μόνο. Εξάλλου για αυτόν τον λόγο το θέλω, δηλαδή να γράφω την μουσική μόνο, και αν η τραγουδίστρια το θέλει σε άλλον τόνο όταν θα ηχογραφήσουμε, να μπορώ να το κατεβάζω ή να το ανεβάζω χωρίς να κάθομαι να ηχογραφώ ξανά την μουσική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου