Προς το περιεχόμενο

Axe Fx 2 tone test - Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι μαγνητες ειναι ο D-sonic στη γεφυρα και νομιζω κατι σαν air norton στο neck. Και την yamaha pacifica να βαλω στο axe, musicman θα ακουγεται! Ψεμα το axe... ψεμα!!  ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες σκεφτομαι να τα πουλησω ολα!!!

Με τοσα που εχω δωσει στην ζωη μου θα ειχα παρει 6-7 axe fx...

To εχει φιλος και απλα γ@μαει..Το παραπoνο του δεν κανει για live.

Hχαρα στο κοινο αλλα οχι στον παιχτη,για το σπιτι-recording τα σπαει.

Τσεκ αυτο το βιντεο πως το παιζει ο μαγκας για να μην χανει το feel της λαμπας.

Ωραιος ο παιχτης.Ανεβασε και κανενα γκαζι να γουσταρουμε.

 

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κανει και για live. Εξαρταται πως το συνδεεις. Το να το πας καρφι στο PA ειναι μια αμεση και ευκολη επιλογη αλλα εκει μπορει κ να χανει. Αν εχεις εναν αξιοπρεπη τελικο με ενα καλο ηχειο θα βγαλεις πολυ καλο αποτελεσμα.

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κανει και για live. Εξαρταται πως το συνδεεις. Το να το πας καρφι στο PA ειναι μια αμεση και ευκολη επιλογη αλλα εκει μπορει κ να χανει. Αν εχεις εναν αξιοπρεπη τελικο με ενα καλο ηχειο θα βγαλεις πολυ καλο αποτελεσμα.

O φιλος ειχε εναν marshall τελικο και δυο καμπινες port city.

Bεβαια σε αυτο που λες εχεις δικιο γιατι τις περισσοτερες φορες το εβαζε καρφι στο PA

για να γλυτωσει κουβαλημα.καταραμενο "μεροκαματο".

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κανει και για live. Εξαρταται πως το συνδεεις. Το να το πας καρφι στο PA ειναι μια αμεση και ευκολη επιλογη αλλα εκει μπορει κ να χανει. Αν εχεις εναν αξιοπρεπη τελικο με ενα καλο ηχειο θα βγαλεις πολυ καλο αποτελεσμα.

 

Φιλαρακι μου εσυ με οτι και να παιξεις ηχαρα θα βγαλεις... αξιος !

 

Αν δεν σου κανει κοπο ανεβασε και κανα κλιπακι με εντελως clean ηχους να ακουσω εγω και αλλοι που ενδιαφερονται για το axe.

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι μου εσυ με οτι και να παιξεις ηχαρα θα βγαλεις... αξιος !

 

Αν δεν σου κανει κοπο ανεβασε και κανα κλιπακι με εντελως clean ηχους να ακουσω εγω και αλλοι που ενδιαφερονται για το axe.

 

Σ'ευχαριστω φιλε μου! Ναι ευχαριστως να ανεβασω. Για την ακριβεια επειδη μου εχουν στειλει αρκετοι συναδελφοι κ φιλοι, θα κατσω να κανω ενα review αυτες τις μερες. Θα παιξω με διαφορα patches που περιλαμβανονται μεσα, και καθαρα κ overdrived και σολιστικα για να χετε μια ιδεα. Ολα τελεια μου φαινονται  ;D

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου