Προς το περιεχόμενο

Custom pickguard στην Αθήνα κανείς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ζήτημα ειναι στο bevelling.

 

Σφακουλάκο, αύριο που ναι Σάββατο, κατέβα το πρωί στην Πραξιτέλους που χει 3-4 μαγαζιά που κόβουν πλεξιγκλας σε σχήματα πολλά και πες τον πόνο σου.

Μπορεί και να σε βοηθήσουν.

Αν δεν μπορούν, πας Αγίου Μάρκου και παίρνεις κανα βρακί για σένα και κανα καλσόν (ή ότι άλλο σκεφτείς  ;) για τη κυρά ("για σένα κατέβηκα αγάπη μου") και πίνεις καφέ χαζεύοντας τον κόσμο ή καμιά street band στην Ερμού / Καπνικαρέας.

 

Ούλα τα σκιεφτομ ο πούστς ...

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ζήτημα ειναι στο bevelling.

 

Με υπομονή και σταθερό χέρι το κάνεις αλλά τέλειο δεν θα βγεί.

 

Σφακουλάκο, αύριο που ναι Σάββατο, κατέβα το πρωί στην Πραξιτέλους που χει 3-4 μαγαζιά που κόβουν πλεξιγκλας σε σχήματα πολλά και πες τον πόνο σου.

Μπορεί και να σε βοηθήσουν.

 

Σωστό κι αυτό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλαω με ενα παιδι και θα μου φτιαξει ενα ξυλινο για το μπασο μου...

Η αγγελια του βρισκεται στο νοιζ... κανει και πυρογραφιες :)

Γ@μιουνται οι ΠΑΕ - @στερα ολε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορούν, πας Αγίου Μάρκου και παίρνεις κανα βρακί για σένα και κανα καλσόν (ή ότι άλλο σκεφτείς  ;) για τη κυρά ("για σένα κατέβηκα αγάπη μου") και πίνεις καφέ χαζεύοντας τον κόσμο ή καμιά street band στην Ερμού / Καπνικαρέας.

 

Ούλα τα σκιεφτομ ο πούστς ...

;D  ;D  ;D  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απροπό!  :)

 

Ξέρει κανείς αν οι διάφοροι που κόβουν με κοπτικά μηχανήματα μπορούν να κάνουν μετατροπές σε έτοιμο άκοπο picguard; Ή κόβουν μόνο σε στάνταρ μεγέθους φύλλα υλικού (όπως υποψιάζομαι);

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν οι διάφοροι που κόβουν με κοπτικά μηχανήματα μπορούν να κάνουν μετατροπές σε έτοιμο άκοπο picguard; Ή κόβουν μόνο σε στάνταρ μεγέθους φύλλα υλικού (όπως υποψιάζομαι);

Μα για αυτό ακριβώς σου έγραψα.  ;)

Αν ήταν για στάνταρ δεν θα σε έστελνα Πραξιτέλους.

Όπως κόβουν γράμματα και αριθμούς, ρώτα αν τους πας το φύλλο και το πατρον και στο κόψουν αυτοί όπως θες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε πχ αυτό http://www.wdmusic.co.uk/strat-2-hums----black-1955-p.asp

 

και αφού έχεις βρεί ήδη το template και τα υλικά . κάνε το routing για τον μεσαίο ή στείλε τους email να στο ετοιμάσουν  :D γύρω στα 35 ευρώ θα σου έρθει λογικά

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου