Προς το περιεχόμενο

Μπορώ να δοκιμάσω κάπου μικρόφωνα;;


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello παιδάκια! Επέστρεψα μετά από 2 βδομάδες χωρίς pc! :) Βλέπω ότι όλα συνεχίζονται όπως τα άφησα.... Αν και..... δεν πλακωνόμαστε για τίποτα φιλοσοφικό αυτήν την περίοδο; Γιατί έχω όρεξη..... :)

 

Λοιπόν, just a question! Μπορώ κάπου να δοκιμάσω/συγκρίνω μικρόφωνα στην Αθήνα; Θα ήθελα κάπου που να έχει και Shure και AKG (βασικά) και κατά προτίμηση και τις υπόλοιπες ενδιαφέρουσες μάρκες για μικρόφωνα 300-500¤.... Thanks :)

 

Ps. την περίπτωση να μου *δώσουν* κάτι να το δοκιμάσω στο χώρο μου την αποκλείω εξ αρχής, να υποθέσω; (τι ζητάω κι εγώ τώρα....:))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στον Λογοθέτη μπορείς να δοκιμάσεις κάποιες άλλες μάρκες (db technologies, audix κ.α.).

 

Τώρα, το να το πάρεις μαζί σου για δοκιμή... αν το καταφέρεις plz ενημέρωσε- θα είναι, τουλάχιστον, εντυπωσιακό!

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για τα Shure ειδικα για το 58 ΒΕΤΑ, ανοιξε την τηλεώραση σου στην ΕΤ1 , ειναι μια μελαχρινουλα που κανει παρουσιασεις μουσικων συνεχεια.

Η εκπομπη λεγετε ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ !!

 

Οποιος παει εκει σε Shure 58 ΒΕΤΑ τραγουδαει :lol:

Ακουσα απο Βαγγελη Γερμανο μεχρι νησιώτηκα.

Και με αυτο το κολπο, καταλαβα και τους περιορισμους του συγκεκριμενου μικροφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Ναι, το "εχει γουστο" είναι η ιδανικη εκπομπή για να καταλαβεις την επίδοση του συγκεκριμενου μικροφώνου. Διοτι εκει ο ήχος είναι τόσο αθλιος που μονο η φωνή ακουγεται!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα σας αρεσε βρε μπαγάσες .. :)

 

Ναι ναι εχει Γουστο η υποθεση, αλλα το θεμα ειναι οτι το 58 ΒΕΤΑ δεν μασαει τιποτα, ζοριζετε λιγο οταν στριγκλιζουν σε αυτο κατι τραγουδιστριες πανω απο 110 κιλα, που δεν εχουν το ελενγχο.

Οτι δηλαδή δεν βρισκωνται στην πιστα με 500 ατομα να κανουν βαβούρα , αλλα σε τηλεοπτικο πλατο. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου