Προς το περιεχόμενο

6 νεογέννητα γατάκια αναζητούν σπίτι.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Βρήκα χθες το πρωί έξω από το σπίτι μου 6 γατάκια 2 ημερών.Σήμερα πήγαμε στην κτηνίατρο και έβγαλε τα παράσιτα.Είναι 100% υγιή και χρειάζονται μια οικογένεια να μπορεί να τα περιποιηθεί καλύτερα από μένα,γιατί με 6 γατάκια και Πανελλαδικές σε 15 μέρες,δε γίνεται.

 

Ξέρω ότι το forum είναι διαφορετικού προσανατολισμού,αλλά θέλω να ελπίζω ότι πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι και δεν θα κανιβαλίσετε ένα τόσο σημαντικό θέμα.

 

Ορίστε και μερικές φωτογραφίες:

 

https://www.facebook.com/bill.trantos/media_set?set=a.777831485569870.1073741828.100000290774712&type=3

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικη περιπτωση, καποιος καφρος τα πεταξε. >:( Ειναι πολυ μικρα, αυτα θελουν τάισμα με συριγγα. Δυσκολη περιπτωση. Ελπιζω να βρεθει καποιος να τα παρει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κλασσικη περιπτωση, καποιος καφρος τα πεταξε. >:( Ειναι πολυ μικρα, αυτα θελουν τάισμα με συριγγα. Δυσκολη περιπτωση. Ελπιζω να βρεθει καποιος να τα παρει.

 

Τα ταϊζω με ειδικό μπιμπερό και ειδικό γάλα για γατάκια.Όμως αυτό πρέπει να γίνεται κάθε 3 με 4 ώρες.Επιπλέον,πρέπει να διατηρούνται σε ζεστό περιβάλλον και να βοηθούνται στο ενεργηθούν μετά από κάθε γεύμα.

 

Προς το παρόν έχουν κλείσει 3 μέρες εν ζωή και ελπίζω πολλές ακόμα!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε που τα πρόσεξες και τα περίθαλψές. θα σου πρότεινα να στείλεις εδώ, δεν ξέρω τι μπορούνε να κάνουνε αλλά δεν έχεις να χάσεις να στείλεις ένα email.

 

http://www.stray.gr/

 

 

οὐαὶ τοῖς ἡττημένοις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου