Προς το περιεχόμενο

Γιατί προτιμούν τραγουδίστριες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενώ ο ελεύθερος κλασσικός πέφτουλας αρσενικός τρίβει τα χέρια του με τον ερχομό γυναικείου μέλους.

 

Το λες σαν να είναι κάτι κακό.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το λες σαν να είναι κάτι κακό.

 

 

μάλλον, επειδή δεν κατάγεται από την ερωτική Θεσσαλονίκη μας, ατρέγιου, γι'αυτό τα λέει αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, τέτοιου τύπου ερωτήσεις πραγματικά με κάνουν να αναρωτιέμαι , αν όχι για οτιδήποτε αλλο πιο βαρύ, το λιγότερο για τα social skills ορισμένων.

 

αποστασιοποιούμαι απο την ερώτηση κι απλά δηλώνω οτι οι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ πραγματικά ενδιαφέρουσες φωνές που έχω ακούσει στην ημεδαπή τα τελευταία χρόνια ήταν όλες γυναικείες. και διαθέτουν εκτός απο εξαιρετικά skills και σαφώς πολύ καλύτερο γούστο / αισθητική, όπως θέλετε πείτε το. αυτό.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, τέτοιου τύπου ερωτήσεις πραγματικά με κάνουν να αναρωτιέμαι , αν όχι για οτιδήποτε αλλο πιο βαρύ, το λιγότερο για τα social skills ορισμένων.

 

Social skills; O rly!

 

Για γράψτο και στα ελληνικά μπας και καταλάβεις πόσο οξύμωρο είναι αυτό που γράφεις στην πρόταση που το εντάσσεις και πόσο βλακώδες ακούγεται να μιλάει για "social skills" κάποιος που κάνει ad hominem επίθεση σε συμφορουμίτη που δεν του απηύθυνε καν το λόγο.

 

Και καλό θα ήταν να μάθεις να διαβάζεις. Όπως π.χ. το πρώτο ποστ.

Ή θα το κάνεις κι εσύ γαργάρα μετά και θα μιλάς για τον τίτλο;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή θα το κάνεις κι εσύ γαργάρα μετά και θα μιλάς για τον τίτλο;

 

Λαθος εντυπωση σου εδωσα μαλλον: θεωρω τον τιτλο ΤΡΑΓΙΚΟ,το περιεχομενο..απογοητευτικο και τις περισσοτερες απαντησεις στο thread.....ΚΟΛΑΦΟ... ;D  

 

Φυσικα σε σχεση με το Thread για την Κοντσιτα ειναι peanuts....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον, επειδή δεν κατάγεται από την ερωτική Θεσσαλονίκη μας, ατρέγιου, γι'αυτό τα λέει αυτά.

 

Άσε ρε συ, εμείς όταν κοιμόμασταν κάτω από φώτα κόκκινα αυτοί τρώγανε καλαμάκια. Τι να λέμε τώρα. Ούτε το αντ χομινεμ δεν ξέρουν.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Social skills; O rly!

 

Για γράψτο και στα ελληνικά μπας και καταλάβεις πόσο οξύμωρο είναι αυτό που γράφεις στην πρόταση που το εντάσσεις και πόσο βλακώδες ακούγεται να μιλάει για "social skills" κάποιος που κάνει ad hominem επίθεση σε συμφορουμίτη που δεν του απηύθυνε καν το λόγο.

 

Και καλό θα ήταν να μάθεις να διαβάζεις. Όπως π.χ. το πρώτο ποστ.

Ή θα το κάνεις κι εσύ γαργάρα μετά και θα μιλάς για τον τίτλο;

 

Προφανώς και δεν ηταν επιδίωξή μου να υπάρξω πολιτικώς ορθός σε μια τόση προβληματική στη βάση της κουβέντα. Η διατύπωσή μου ηταν κομψότατη.

 

Οποτεδήποτε κάποιος διατυπώνει οποιαδήποτε άποψη , ερώτηση , οτιδήποτε, το οποίο δεν άπτεται κάποιας "αντικειμενικής" αλήθειας, σε οποιαδηποτε έκφανση της ανθρώπινης δραστηριότητας, λυπάμαι που σου το λέω, αλλά υπάρχουν πάντοτε κακεντρεχείς σαν εμενα που όταν βγαινουν απο τα ρουχα τους, θα του την πουν, δεν ειναι κακό αυτό. Είναι απολύτως αναμενόμενο. Και βασικά ειναι και υγιες, και στα πλαίσια του διαλογου και ολα.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε το αντ χομινεμ δεν ξέρουν.

Η έκφραση είναι από την Θεσσαλονίκη?

Γι' αυτό δεν την ξέρω.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η έκφραση είναι από την Θεσσαλονίκη?

Γι' αυτό δεν την ξέρω.

 

Αντ, που σημαίνει μυρμήγκι και χόμινεμ που σημαίνει βυζάντιο ρε φίλε, έλεοc.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου