Προς το περιεχόμενο

Γιατί προτιμούν τραγουδίστριες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως οι απιστευτες αποριες στο ΝΟΙΖ συνεχιζονται... ;D

 

+1  ;D

 

Προτείνω να συζητηθεί εαν "επιτρέπεται"/μπορεί και γιατί ένα ανθρώπινο ον να είναι -συγχρόνως- κιτρινόμαυρος/μαυροκίτρινος γύφτος   (με κίτρινο πατέρα και μαύρη μητέρα και το αντίστροφο), transsexual (με μούσι) ,να φοροδιαφεύγει, κομμουνιστής, να παίζει με PRS ή J. Tyler συνδεδεμένη σε τρανζιστοράτο ενισχυτή ενώ τραγουδάει ,να κάνει παζάρια στον Thomann, αν πρέπει να καπνίζει την ώρα που τραγουδάει  σε εστιατόριο-κλειστό χώρο , ενώ από κάτω ωρύονται αντικαπνιστές που θέλουν ρε φίλε να φάνε άκαπνες ψητές μπριτζσόλες και καπνιστό σολωμό και η λεσβία αδελφή του συμμετέχει με 1α φωνητικά στο συγκρότημα...  ;D

 

ΓΙΑΤΙ Μαμομπαμπά GIATI;  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το μόνο θέμα που πρέπει να ανοίξει είναι αν επιτρέπεται να τραγουδάνε οι φάλτσοι.

 

 

 

Ταύτο ήτο χτύπημα κάτω της ζώνης φίλως, άντε μη σε τραβήξω οβίνδεο στο επόμενο λίβε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οι απιστευτες αποριες στο ΝΟΙΖ συνεχιζονται... ;D

 

Σε ενα παραλληλο thread για τη Eurovison μαθαμε οτι οι ομοφυλοφυλοι δεν εχουν δικαιωμα να ασχολουνται με το τραγουδι,σε αυτο το thread μαθαινουμε οτι και οι γυναικες πολυ κακως κανουν και τραγουδανε...

 

Προτεινω για να ολοκληρωσουμε το...καρε να ανοιχτουν θεματα για το αν επιτρεπεται να τραγουδανε  οι:

 

1.Μαυροι

2.Κιτρινοι

3.Μαυριδεροι πασης φυσης

4.Αθεοι

5.Μουσουλμανοι

6.Βουδιστες

7.ΑΜΕΑ

8.Καπνιστες

9.Αντικαπνιστες

10.Ολοι οι ΔΕΜΟΥΓΟΥΣΤΑΡΕΙΗΦΑΤΣΑΣΟΥΡΕΦΙΛΩΣ

 

Υπερβάλλεις.

 

Κανείς δεν είπε ότι δεν πρέπει να υπάρχουν τραγουδίστριες.

 

Η απορία μου είναι γιατί τελευταία όλο και περισσότερες μπάντες που βλέπω και εδώ μέσα αλλά και στα κοινωνικά μέσα έχουν τραγουδίστριες αντί τραγουδιστές. Είναι μια απλή απορία για ένα φαινόμενο που παρατηρώ.

 

Ούτε οι μπάντες κακοχαρακτηρίστηκαν, ούτε οι τραγουδίστριες.

 

Η ανάγκη σου για υπερβολή δεν είναι πάντα καλός σύμβουλος. Διάβαζε καμιά φορά και τι γράφουμε.

 

Φιλικά

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Ταύτο ήτο χτύπημα κάτω της ζώνης φίλως, άντε μη σε τραβήξω οβίνδεο στο επόμενο λίβε

 

Μην τους ακούς... σε ζηλεύουν γι' αυτό τα λένε.

 

Κλείσε να ανοίξουμε την συναυλία της Γκάγκας να γυρίσουμε οβίνδεο με τρικάμερα, γερανούς και ελικόπτερο- να αναδειχθεί η φωνάρα σου  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι απλα ειναι περισσοτερες!

 

Για καποιο ανεξηγητο λογο οι γυναικες ελληνιδες εχουν μεγαλυτερο ποσοστο "καλη φωνη/συνολο γυναικων" σε σχεση με τους αντρες στο αντιστοιχο "Καλη φωνη/συνολο αντρων"

 

Μαλλον εχει να κανει με το DNA..  ;D

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι καλές τραγουδίστριες είναι μετρημένες στα δάκτυλα.

 

Είναι κρίμα πάντως να βλέπεις καλές μπάντες και ο "φωνητικός", ο frontman δηλαδή, να είναι υποδεέστερος τεχνικά και ερμηνευτικά. Αν κοροϊδεύουμε τις γλάστρες με τα μπούτια στις μεγάλες πίστες, μήπως να κοιτάξουμε κατα μέρος μας;..

 

+ χείλια  :-*

 

Σοβαρά τώρα πιστεύει κανείς ότι μια κοπέλα που κάνει μαθήματα φωνητικής και συμμετέχει σε κάποιο ποπ/ροκ συγκρότημα ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ;;;

 

Με ΠΟΙΕΣ βασικές επιρροές; Κάντε μια κουβεντούλα και θα καταλάβετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.XAXAXAXA.αστο Χαρη καλα ειναι και τα τυμπανα ,ξερουμε οτι θα στερηθουμε μια μεγαλη φωνη αλλα ενταξει θα το παλεψουμε.

Αφού ξηγιέσαι έτσι, αν το επόμενο κομμάτι σου δεν το τραγουδήσω εγώ, ούτε τύμπανα ούτε νταούλια θα ξαναδείς από μένα. Και κάτσε να παιδεύεσαι με τα αντίκτιβ και τα ιζιντράμερ! ;D

 

 

Σε ενα παραλληλο thread για τη Eurovison μαθαμε οτι οι ομοφυλοφυλοι δεν εχουν δικαιωμα να ασχολουνται με το τραγουδι,σε αυτο το thread μαθαινουμε οτι και οι γυναικες πολυ κακως κανουν και τραγουδανε...

Κι εγώ νομίζω ότι υπερβάλλεις τώρα. Ούτε στο άλλο θρεντ "μάθαμε" ότι δεν δικαιούνται να τραγουδούν οι ομοφυλόφιλοι ούτε σε αυτό, οι γυναίκες.

Η ερώτηση του Ray έχω κι εγώ την εντύπωση ότι είναι διερευνητική.

 

 

Ταύτο ήτο χτύπημα κάτω της ζώνης φίλως, άντε μη σε τραβήξω οβίνδεο στο επόμενο λίβε

Εγώ πάντως για μένα μιλούσα. Αλλά για να το πήρες προσωπικά... he who posseses the fly gets flied! ;D

Όσο για το βίντεο, σε παρακαλώ κάντο. Έτσι θα αυξηθούν οι πιθανότητες να υπάρξει όντως βίντεο!

 

 

Kαι πως θα κάνω καριέρα!

Εσύ γιατί ανησυχείς, για φάλτσους μίλησα!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου