Προς το περιεχόμενο

Γιατί προτιμούν τραγουδίστριες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λαθος εντυπωση σου εδωσα μαλλον: θεωρω τον τιτλο ΤΡΑΓΙΚΟ,το περιεχομενο..απογοητευτικο και τις περισσοτερες απαντησεις στο thread.....ΚΟΛΑΦΟ... ;D

 

Μην αγχώνεσαι... Οι γαργάρες για καλό γίνονται... συνήθως. ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντ, που σημαίνει μυρμήγκι

Αμάν, δηλαδή εγώ που λέω την θεία μου αντ, την βρίζω?

Δεν μου έχει πει ποτέ τίποτα, σ΄ευχαριστώ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν ηταν επιδίωξή μου να υπάρξω πολιτικώς ορθός σε μια τόση προβληματική στη βάση της κουβέντα. Η διατύπωσή μου ηταν κομψότατη.

 

Δεν είπε κανείς ότι δεν ήταν "κομψότατη". Απλώς το κύριο χαρακτηριστικό της ήταν ότι ήταν φαιδρή.

Το γιατί το εξήγησα παραπάνω αλλά τελικά μήπως αντί για social skills των άλλων πρέπει να εξετάσεις τα δικά σου "reading skills";

 

Οποτεδήποτε κάποιος διατυπώνει οποιαδήποτε άποψη , ερώτηση , οτιδήποτε, το οποίο δεν άπτεται κάποιας "αντικειμενικής" αλήθειας, σε οποιαδηποτε έκφανση της ανθρώπινης δραστηριότητας, λυπάμαι που σου το λέω, αλλά υπάρχουν πάντοτε κακεντρεχείς σαν εμενα που θα του την πουν.

 

Σούπερμαν, σόρρυ που στο λέω αλλά θα ήθελες να είσαι κακεντρεχής. Ούτε αυτό το έχεις όμως. Απλή ηχώ γαργάρας είσαι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπε κανείς ότι δεν ήταν "κομψότατη". Απλώς το κύριο χαρακτηριστικό της ήταν ότι ήταν φαιδρή.

Το γιατί το εξήγησα παραπάνω αλλά τελικά μήπως αντί για social skills των άλλων πρέπει να εξετάσεις τα δικά σου "reading skills";

 

Σούπερμαν, σόρρυ που στο λέω αλλά θα ήθελες να είσαι κακεντρεχής. Ούτε αυτό το έχεις όμως. Απλή ηχώ γαργάρας είσαι.

 

Το σχόλιό μου περί κακεντρέχειας ήταν προφανώς αυτοσαρκαστικό, δεν πειράζει που δεν το έπιασες. Επίσης, εχω κάνει ενα μικρό edit σ'αυτα που έγραψα.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αλλά μη διαβάζεις πολλά κόμικς γιατί σου μπαίνουν ιδέες.

 

Θα ακολουθήσω τις παραινέσεις σου κατά γράμμα. Το υπόσχομαι.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι. Σου έχω μια ακόμα - πολύ σημαντικότερη. Μάθε να διαβάζεις.

 

Αν δεν ξέρω να διαβάζω, πώς το έχω παρακάνει διαβάζοντας κόμικς, μη με μπερδεύεις -φάσκεις και αντιφάσκεις και είμαι περιορισμένης αντίληψεως νεος.  ??? :P

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι... Οι γαργάρες για καλό γίνονται... συνήθως. ;)

 

Οπως το δει κανεις....

 

Αλλος την κανει και δροσιζεται και αλλος την κανει και ζοριζεται...το ζητημα ειναι να σκοτωθουν τα ΜΙΚΡΟΒΙΑ... ;)

 

Παντως ακομα αναμενω την απαντηση καποιας ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑΣ...στο Thread και δεν τη βλεπω.....ισως φοβουνται τα κοριτσια μη τους την πει κανεις ΠΕΦΤΟΥΛΑΣ ή τις βαλει να πιουν τεστοστερονη....για να αποκτησουν καλη και βαθια φωνη ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ξέρω να διαβάζω, πώς το έχω παρακάνει διαβάζοντας κόμικς, μη με μπερδεύεις -φάσκεις και αντιφάσκεις και είμαι περιορισμένης αντίληψεως νεος.  ??? :P

Όταν μεγαλώσεις, θα καταλάβεις τη διαφορά μεταξύ κόμικς και διαβάσματος.  :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου