Προς το περιεχόμενο

Νεα κατασκευη carved mahogany superstrat


immortalx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι...ακραίες κιθάρες ( ;D) δεν είναι του γούστου μου ,but who gives a shit... Εκπληκτική δουλειά, συγχαρητήρια!

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Εύγε, ζωγράφισες πάλι  8)

 

Αναμένω πόζερο κλιπάκι μετά του εν λόγω οργάνου από τον γιόκα σου  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτική δουλειά! Συγχαρητήρια και από μένα! Ξεπερνάει τα όρια της τελειότητας και για το είδος που προορίζεται το γούστο είναι εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τα inlays ειναι απο βεργα αλουμινιου και ο "πυρηνας" ειναι απο μαυρο πλαστικο "μακαρονι". Εντελως τυχαια ειχε την ιδια διαμετρο με την εσωτερικη της βεργας. Εκοψα φετες και απο τα δυο και τα κολλησα ταυτοχρονα με εποξικη.

 

Η τύχη ευνοεί του τολμηρούς! (εκτός αν φτιάχνεις όργανα, οπότε και η απόσταση από το μεγαλείο στην καταστροφή, είναι περίπου 1 δέκατο του χιλιοστού, ή κλάσμα δευτερολέπτου...)

 

Πραγματικά, εντυπωσιάζομαι και χαίρομαι με το επίπεδο πολλών συναδέλφων σε όλα τα επίπεδα κατασκευής ενός οργάνου και παρελκόμενων. (μαγνήτες, hardware, fx pedals, mods, εργαλεία, ενισχυτές). Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη από όσους δεν είχα το χρόνο να συγχαρώ άμεσα για τις κατασκευές τους, παρ' όλο που τις παρακολουθώ. (argytar, nasoskosm, hellfire, insectius, fidelis, krknow, silverpickups, κ.α.)

 

Nομίζω ότι η εποχή που οι οργανοποιοί κατεβάζαν τα στόρια του εργαστηρίου τους κάθε φορά που έμπαινε κάποιος μέσα καθώς και οι πισώπλατες 'συναδελφικές φιλοφρονήσεις' έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ολους και παλι!

Φανη συμφωνω απολυτα. Προσωπικα εχω αριστες σχεσεις με οσους ανθρωπους του χωρου εχω γνωρισει, αλλα θεωρω και υποχρεωση μου να μεταδωσω εστω αυτα τα λιγα που εχω μαθει με την ενασχοληση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίθανο όργανο, σε καλεί να το χαϊδέψεις! Ένας συνάδελφος συν-άρρωστος πριν λίγο το βάπτισε "Σειρήνα" λόγω του καλέσματος αυτού! Για τη βάση τα λόγια είναι περιττά!

 

Μπράβο και μακάρι να δούμε και άλλα παρόμοια όργανα στο μέλλον!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Nομίζω ότι η εποχή που οι οργανοποιοί κατεβάζαν τα στόρια του εργαστηρίου τους κάθε φορά που έμπαινε κάποιος μέσα καθώς και οι πισώπλατες 'συναδελφικές φιλοφρονήσεις' έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.

 

+1

 

πόσες κιθάρες πρέπει να φτιάξω για να φτάσω σε αυτό το level?

Στην δική μου, θέλω σώμα μαόνι με καπάκι snakewood. 8)

 

Τι λες? ;D

 

Snakes bites,haha.

Πέρα από την πλάκα, μόνο εσύ με καταλαβαίνεις. ;D

 

Δεν μπορει να μιλας σοβαρα? Εσυ φτιαχνεις μεχρι και το hardware με τα χερια σου! Αν δεν ειναι αυτο το υπερτατο επιπεδο τοτε δεν ξερω ποιο ειναι! Εχω δει τις κατασκευες σου στο TDPRI και εχω χαζεψει με αυτα που κανεις!

 

Θέλω να φτίαξω carved top,λιγμ-λιγμ ;D.

 

 

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας συνάδελφος συν-άρρωστος πριν λίγο το βάπτισε "Σειρήνα" λόγω του καλέσματος αυτού! Για τη βάση τα λόγια είναι περιττά!

 

Σιγουρα δεν ειχε στο μυαλο του την "αλλη" σειρηνα?  ;D

sirina_logo2.png

 

Εξαιρετική δουλειά !!!

Έβαλες πλώρη για την ΝΑΜΜ :)

 

Ας μπορουσα να παω εστω σαν επισκεπτης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου