Προς το περιεχόμενο

Νέο τραγούδι από Ιωαννιδης (αποτελεσμα μιας online συνεργ


operator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κομματι κραταει παααααρα πολυ για το υλικό που προσφέρει.

 

Επίσης φαινεται άσχημο που μπαινει η ίδια αφήγηση copy paste ξανα και ξανα. Θα μπορουσε να το ξαναπει η κοπελα με λίγο διαφορετικό τρόπο ωστε να φανεί μια κλιμακωση.

 

Δε μου άρεσε το αποτέλεσμα, νομιζω πως θελει πολλη δουλειά ακόμα, για να πει κάτι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε αρκετη δουλεια το project,για πρωτη φορα εκανα online συνεργασια,παντως το αποτελεσμα εμενα μου αρεσει.

  Εννοείται ότι σου αρέσει, γι' αυτό και το ανέβασες. Το ανέβασες, όμως και για να ακούσεις γνώμες για το πόνημά σου! Το project φαίνεται ότι έχει αρκετή δουλειά, αλλά με κάθε καλή διάθεση "κριτικής", ίσως του έλειπε λίγη έμπνευση ακόμα. Εν κατακλείδι, θα συμφωνήσω (σε όλα) με τον Neeq.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το θεμα και η ενορχηστρωση, δεν ξερω αν απεδιδε καλυτερα η φαση με καποια ποιο μελωδικα ρεφραιν απο το να επαναλαμβανεται μια φραση , καταλαβαινεις πως το εννοω και η αφηγηση να περιοριζεται στα κουπλέ για πλουραλισμο.

 

Και η ενορχηστρωση στα ρεφραιν με συνδυασμο την μελωδια της φωνης να δυναμωνει ωστε να διαδεχεται το κουπλε ρυθμικα και ουτω καθ' εξης.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι κραταει παααααρα πολυ για το υλικό που προσφέρει.

 

Επίσης φαινεται άσχημο που μπαινει η ίδια αφήγηση copy paste ξανα και ξανα.

 

Δε μου άρεσε το αποτέλεσμα, νομιζω πως θελει πολλη δουλειά ακόμα, για να πει κάτι.

 

+ το ότι η κιθάρα μου δείχνει ξεκούρδιστη. Μήπως είναι από τo δίπλα (Out of tune shuffle)?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου