Προς το περιεχόμενο

Dean Zelinsky Private Label - κουκλα!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η σύγκριση που κάνει ο φίλος με την Pacifica (που συνήθως είναι καλό value for money οργανα) θέλει λίγο παραπάνω ανάλυση Wink

H pac υστερουν σε ηλεκτρικα.Εχω μια 112 απο τις πρωτες που κυκλοφορησαν (`93) ,φυσικα εχει πλεον αλλους μαγνητες και αλλαγμενα ολα τα ηλεκτρικα και το nut, εδω και πολλα χρονια ,αλλο οργανο!

Γεφυρα,κλειδια ,τα μανισια ,δεν εχουν κανει "γκιχ" 21 χρονια τωρα και εχω κανει διαφορους κανιβαλισμους επανω της ,επισης το μπρατσο δεν "αρπαξε" ποτε.Μου εχει πεσει απειρες φορες,την εχω αφησει στο αυτοκινητο με θερμοκρασιες στα υψη ,την εχω πεταξη σε επιδοξο τσαντακια  ;D....το οργανο δεν παραπονεθηκε ποτε.

Τιμια οργανα,θελω να πιστευω πως πλεον τις φτιαχνουν με καλυτερα ηλεκτρικα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

H pac υστερουν σε ηλεκτρικα.Εχω μια 112 απο τις πρωτες που κυκλοφορησαν (`93) ,φυσικα εχει πλεον αλλους μαγνητες και αλλαγμενα ολα τα ηλεκτρικα και το nut, εδω και πολλα χρονια ,αλλο οργανο!

Γεφυρα,κλειδια ,τα μανισια ,δεν εχουν κανει "γκιχ" 21 χρονια τωρα και εχω κανει διαφορους κανιβαλισμους επανω της ,επισης το μπρατσο δεν "αρπαξε" ποτε.Μου εχει πεσει απειρες φορες,την εχω αφησει στο αυτοκινητο με θερμοκρασιες στα υψη ,την εχω πεταξη σε επιδοξο τσαντακια  ;D....το οργανο δεν παραπονεθηκε ποτε.

Τιμια οργανα,θελω να πιστευω πως πλεον τις φτιαχνουν με καλυτερα ηλεκτρικα...

 

Κοιτα σιγουρα  φτιαχνονται καλλυτερα απο τοτε και ειναι απο τα ποιο τιμια οργανα,χωρις προβληματα!!Εοειδη ομως το ξαναειπα δεν ειμαι και ο ποιο εμπειρος κιθαριστας,η αποψη μου βασιζεται καθαρα και μονο σε αυτο στο τι αισθηση σου δινει το καθε οργανο οταν το πιανεις και οταν το βλεπεις διπλα διπλα.Καμια σχεση με το ποια μου εκατσε καλλυτερα και οι δυο ευκολοπαιχτες....Στον ηχο ειχε ομως μεγαλη διαφορα,εμενα τουλαχιστον ετσι μου φανηκε.Τελικα ολα ειναι πολυ σχετικα μου φαινεται, ειδικα οταν ειναι κοντα σε κατηγορια τιμης...............
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H pac υστερουν σε ηλεκτρικα.Εχω μια 112 απο τις πρωτες που κυκλοφορησαν (`93) ,φυσικα εχει πλεον αλλους μαγνητες και αλλαγμενα ολα τα ηλεκτρικα και το nut, εδω και πολλα χρονια ,αλλο οργανο!

Γεφυρα,κλειδια ,τα μανισια ,δεν εχουν κανει "γκιχ" 21 χρονια τωρα και εχω κανει διαφορους κανιβαλισμους επανω της ,επισης το μπρατσο δεν "αρπαξε" ποτε.Μου εχει πεσει απειρες φορες,την εχω αφησει στο αυτοκινητο με θερμοκρασιες στα υψη ,την εχω πεταξη σε επιδοξο τσαντακια  ;D....το οργανο δεν παραπονεθηκε ποτε.

Τιμια οργανα,θελω να πιστευω πως πλεον τις φτιαχνουν με καλυτερα ηλεκτρικα...

 

 

E να σου δώσουμε φίλτατε μία του Dean να της κάνεις αυτά που έκανες στην Pacifica και αν αντέξει κάνουμε μαζική αγορά.

Γίνει δοκιμαστής οργάνων...εναλλακτικός ;)

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου