Προς το περιεχόμενο

Ex Girlfriend's Perfume - Street 65


dimitris1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ ωραιο κομμάτι, εξυπνο.

Η ψιλο μεταλ γεφυροειδής προσθήκη θα μπορούσε να λειπει κατα τη γνώμη μου.

Δεν προσφέρει κάτι, αλλοιώνει τα άλλα καλα χαρακτηριστκά.

 

Θα την δεχομουν καλυτερα αν ηταν ακόμα πιο άγρια στην ερμηνεία, κανα αγριο τρομαχτικό death metal ξεσπασμα, και φωνητικά και οργανικά. Να σε στειλει τελειως οταν την ακους και μετα να γυρισει στο θέμα το τραγουδι βοηθώντας τον ακροατη να ξεπερασει το σοκ.

 

Εν γενει, ειμαι ευχαριστημένος με αυτό που άκουσα,

Ειστε νέα, φρεσκα παιδια, με πολυ καλά στοιχεία και στους μουσικούς και στην ερμηνεύτρια που διαφαίνονται και στο κομμάτι που παραθέσατε.

 

Ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι κανετε.

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαμάει και δέρνει το άσθμα.

Δροσερά αγόρια και κορίτσα, διάθεση για χορό και κέφι άπλετο.

    Η ζωή είναι μπροστά σας, συνεχίστε όλο ζωντάνια .

 

 

 

ΥΓ ο μπουθαρίστας με τη στράτο οφείλει να κατεβάσει στα γόνατα τη ζώνη, ίνα μη δείχνει ιντελεκτουέλ νεορομαντικός  :D

 

ΛΚ περιμένω οβίνδεον με φρέσκα κορτσούδια, έλα μη μου το χαλάς, δεν αρκούν μόνο οι φωτογραφήσεις με τα τοπ μόνδελ σου

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

ΛΚ περιμένω οβίνδεον με φρέσκα κορτσούδια, έλα μη μου το χαλάς, δεν αρκούν μόνο οι φωτογραφήσεις με τα τοπ μόνδελ σου

 

Το τραγούδι μου άρεσε πάρα πολύ.

Το video στα μέρη του studio επίσης.

 

Το άλλα πλάνα του video δεν μου έκατσαν το ίδιο.

Τα ήθελα πιο νευρικά και σε μοντάζ, να ακολουθούν το κομμάτι.

 

Αλλά περι ορέξεως...well done.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά .

Πολύ ωραία κομμάτια και το 65 και το Dansistor.

Γλυκιά φωνή που της πάει (και έχει ακούσει πολύ) ο Αγγλικός ήχος (αν και τα Γαλλικά της είναι πολύ καλά) και την στηρίζει μια καλοδουλεμένη μπάντα σε κομμάτια με έμπνευση.

 

Τώρα αν θα ήθελα να γκρινιάξω ντε και καλά, ίσως να ήθελα μια καλύτερα ηχογραφημένη φωνή, λιγότερο σφιχτό (!!??!!) και στουντιακό το γκρουπ και κάπου μένω με την εντύπωση ότι οι συνεχείς αλλαγές στα κομμάτια είναι επί τούτου για να μην μείνετε στο ίδιο θέμα αλλά δεν είναι απαραίτητα συνέπεια και συνέχεια της ιστορίας.

 

Θα έλεγα μάλλον πταίσματα και άκουσα πολύ ευχάριστα αυτά που (νομίζω ότι θα) θέλατε να μου πείτε.

 

Και πάλι μπράβο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φρέσκια" δουλειά, σε κάνει και απολαμβάνεις το κομμάτι και περιμένεις τη συνέχεια. Για λίγο ξαναένοιωσα teenager. Θερμά συγχαρητήρια!

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και κάπου μένω με την εντύπωση ότι οι συνεχείς αλλαγές στα κομμάτια είναι επί τούτου για να μην μείνετε στο ίδιο θέμα αλλά δεν είναι απαραίτητα συνέπεια και συνέχεια της ιστορίας.

That´s what´s missing. Otherwise :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το άκουσα όταν το πρωτοβγάλατε και μου φάνηκε παράξενη η αλλαγή.

 

Τώρα το ξανάκουσα δεύτερη φορά και μου άρεσε πολύ... Και πλέον το ακούω συνέχεια για λίγη ώρα...

 

Δεν έχω σχόλια. Κάποια στιγμή θα ακούσω και κάποιο άλλο που αναφέρεται εδώ... Μπράβο σας!

 

EDIT: Γύρω στο 4:01 είναι οι στίχοι του κομματιού; Το πάγωσα αλλά δεν είμαι σίγουρος... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου