Προς το περιεχόμενο

A backroom in Tulsa is where it all begun!


johnkoutsou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο φόρουμ! αυτή είναι η μίξη μου για το κομμάτι του Wesley Morgan "Backroom In Tulsa" . ασχολούμε τελείως ερασιτεχνικά (και κυρίως έμαθα διαβάζοντας το φόρουμ) και αυτή είναι η πρώτη μου ολοκληρωμένη προσπάθεια. Θα ήθελα να με βοηθήσετε με τον σχολιασμό και την κριτική σας. τι σας άρεσε, τι όχι, πώς θα μπορούσε να γίνει καλύτερο.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

https://www.dropbox.com/s/kzhqn76x8xgals2/000.mp3?dl=0

 

ΥΓ1. Τα raw tracks τα βρήκα στο ιντερνετ όπου τα έχει δώσει ο ίδιος ο Morgan για εκπαιδευτικούς σκοπούς.

ΥΓ2. Έχω κάνει ένα ψευτομαστερινγκ στη μίξη αλλά μπορώ να ανεβάσω και το καθαρό mixdown

Music is what feelings sound like

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φόρουμ! αυτή είναι η μίξη μου για το κομμάτι του Wesley Morgan "Backroom In Tulsa" . ασχολούμε τελείως ερασιτεχνικά (και κυρίως έμαθα διαβάζοντας το φόρουμ) και αυτή είναι η πρώτη μου ολοκληρωμένη προσπάθεια. Θα ήθελα να με βοηθήσετε με τον σχολιασμό και την κριτική σας. τι σας άρεσε, τι όχι, πώς θα μπορούσε να γίνει καλύτερο.

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

https://www.dropbox.com/s/kzhqn76x8xgals2/000.mp3?dl=0

 

ΥΓ1. Τα raw tracks τα βρήκα στο ιντερνετ όπου τα έχει δώσει ο ίδιος ο Morgan για εκπαιδευτικούς σκοπούς.

ΥΓ2. Έχω κάνει ένα ψευτομαστερινγκ στη μίξη αλλά μπορώ να ανεβάσω και το καθαρό mixdown

Πολύ μου άρεσε. Μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου