Προς το περιεχόμενο

Warm up...


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σ'όλους έκανα ένα μικρό ''ζέσταμα'' πριν από

 

κάποιο βίντεο(ελπίζω να μην κάηκα...) καλή διασκέδαση και ευχαριστώ για

 

την υπομονή σας ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

ωραίος!  :)

 

Αν κάνεις αυτά στο ζέσταμα, στο κυρίως θέμα την καις την κιθάρα, βρε;  ;D

 

(btw, σαφώς καλύτερα και το τωρινό σου video, σε σχέση από τα πρώτα σου, που καθόσουν στο κρεβάτι, με το φανελάκι  ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ζεσταμα ρε Σωτερ,χωνεις κανονικα και καλα κανεις(και με μπακιν παρακαλω που δεν ειχες τις αλλες φορες και γκρινιαζα ;D).

Με τα μπλουζοροκια σου,τα χεντριξιανα,τα ταπινγκ,τα τρεμολα,τα παντα ολα λεμε.

Σ'ωραιος !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα αυτό ήταν το ζέσταμα, θα ήθελα πολύ να ακούσω τι ακολούθησε μετά!  :D

 

Μπράβο Σωτήρη, πολύ ωραίος αυτοσχεδιασμός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά μου δίνετε μεγάλη χαρά, ευχαριστώ παιδιά για την υπομονή σας και τα σχόλια σας ελπίζω να διασκεδάσατε και να χαρήκατε κι εσείς :)

 

mustafunk:πρέπει να έπεσε πολύ γέλιο τότε με το φανελάκι-βίντεο ε? πέρασε ρε συ ένας χρόνος από τότε καινούργιος εγώ στο forum(noobάκλα).Ευχαριστώ πολύ φίλος, ελπίζω να διασκέδασες, γιατί το χρειαζόμαστε όλοι.

 

Ritchie77:δεν κοιτάμε όλοι στην κάμερα ρε, αυτή κοιτάει σ'εμάς ;D ;D, τώρα  πως μου βγήκε έτσι να κοιτάω στην κάμερα δεν ξέρω, αυθόρμητα υποθέτω και χωρίς κανένα λόγο.

Όλα τα βιντεάκια που έκανα ήταν με την ''πρώτη'' και δεν τα ξανακάνω για να διορθώσω ατέλειες, χρονικά λάθη κλπ.

 

Πάντως καλά έκανες που μου το είπες, για να μην το ξανακάνω έστω και αυθόρμητα.Χίλια ευχαριστώ.

 

Gvour φίλε:χαίρομαι  πολύ που σου άρεσε με ''τιμούν τα λόγια σου'', και θα ήθελα πολύ να τζαμάρω μαζί σου οτιδήποτε(blues-rock) εε?

 

Geodimitri:ευχαριστώ και χαίρομαι που σ'άρεσε, μετά ακολούθησε ένα σύντομο metal riff song

τίποτα σπουδαίο, μπες άμα θέλεις στο youtube να το δεις,δεν θέλω να μονοπωλώ το forum

 

με την αφεντιά μου.Είχα σκοπό να κάνω 3 βιντεάκια, αλλά έπιασα μεσάνυχτα και δεν μπορούσα να βαρέσω ;D, κάτι το κρύο, κάτι η υγρασία στον χώρο, κάνει το μπράτσο της κιθάρας ''παλούκι'', με δυσκόλευε πολύ αλλά αυτό δεν φαίνεται στο βίντεο??? ευτυχώς;;; εκεί συνίσταται και το ''ζέσταμα'' όχι για να παίξω περισσότερα αλλά σωστότερα.

 

Kbasilis:ευχαριστώ man για το χρόνο που μου αφιέρωσες, αφού ''ψιλο-ζεστάθηκα''  το έριξα ''time is running out'' είναι ο τίτλος του riff-song και είναι 0:38 δευτ.

 

Έχει πολιτικό μήνυμα και στα ελληνικά μπορεί να μεταφρασθεί ''ο χρόνος σας τελειώνει'' καργ....δες.Αν δεν βαριέσαι μπες στο youtube και δες το. ;D

 

Αυτά, ελπίζω να μη σας κούρασα, και πάλι σας ευχαριστώ θερμά.

 

 

Υ.Γ Geodimitri,άκουσα κάτι από σένα στο soundcloud κάτι dream theater νομίζω, γαμ.τος ε ανεβαίνεις, δυναμώνεις και καλυτερεύεις μπράβο και συνέχα ρε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Σωτηρη εχεις φοβερο ''αγγιγμα''.

Εκπληκτικο vintage-modern παιξιμο.

Και ωραιος ηχος!

Δε βαρεθηκα καθολου...

 

Μπραβο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ Geodimitri,άκουσα κάτι από σένα στο soundcloud κάτι dream theater νομίζω, γαμ.τος ε ανεβαίνεις, δυναμώνεις και καλυτερεύεις μπράβο και συνέχα ρε ;)

Σ' ευχαριστώ πολύ Sotirouba, να 'σαι καλά!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Σωτηρη εχεις φοβερο ''αγγιγμα''.

Εκπληκτικο vintage-modern παιξιμο.

Και ωραιος ηχος!

Δε βαρεθηκα καθολου...

 

Μπραβο! :)

Freerock1974, Σταύρο αν θυμάμαι καλά το όνομα σου, χαίρομαι πολύ που γούσταρες και δεν βαρέθηκες και σ'ευχαριστώ.

 

Καλή επιτυχία στις μουσικές σου δραστηριότητες, που πιστεύω ότι δεν θα αργήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου