Προς το περιεχόμενο

Αφιερωμένο στους fans του Hendrix


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δατς αξιουαλι κοπυράιτιντ ματίριαλ... (το έχω σε dvd), αλλά αφού δεν έχει πρόβλημα η εταιρία που το πουλάει, γιατί να έχω εγώ;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το βιντεο τα σπαει!

το κακο ειναι οτι εχει ο hedrix επαιξε πολυ περισσοτερο απο 57 λεπτα κ δεν τα βλεπουμε ολα! :(

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικο βιντεο!!αποσπασματα απο αυτη την εμφανιση αυτου του καταπληκτικου αριστεροχειρα μουσικου ειχα δει ,αλλα ποτε ως τωρα ολοκληρη!57 λεπτα Hendrix ειναι απολαυση!δυστυχως προλαβα να δω μονο τη μιση.... :(!μπραβο Ηλια ;D ;D ;D ;D!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιντεο τα σπαει!

το κακο ειναι οτι εχει ο hedrix επαιξε πολυ περισσοτερο απο 57 λεπτα κ δεν τα βλεπουμε ολα! :(

 

No worries, υπαρχει ανανεωμενο οπτικοακουστικο υλικο που εχει μερικα τραγουδακια ακομα (και όχι μονο)... ;)

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιντεο τα σπαει!

το κακο ειναι οτι εχει ο hedrix επαιξε πολυ περισσοτερο απο 57 λεπτα κ δεν τα βλεπουμε ολα! :(

 

No worries, υπαρχει ανανεωμενο οπτικοακουστικο υλικο που εχει μερικα τραγουδακια ακομα (και όχι μονο)... ;)

 

ξερω αλλα ολοκληρο το θελω λεμε!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου