Προς το περιεχόμενο

προβλημα με βαλιτσα gibson


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις εφτασε απο τον θωμα η gibson. εχω ομςσ ενα προβλημα..δεν μπορς να ανοιξω το clip με τον κωδικο! εβγαλα και το πλαστικο που ειναι κατω απο τα νουμερα για ασφαλεια αλλα τιποτα..εχετε ιδεα πως ανοιγει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ κουλό αυτό!!!εγώ αν θυμάμαι καλά την είχα ανοίξει όντας μηδενισμένος ο αριθμός,αργότερα έβαλα τον δικό μου,βέβαια νομίζω πως αξίζει να αναφέρω ότι η συγκεκριμένη κλειδαριά δεν είχε μεγάλη διάρκεια καθώς μετά από μια διαδρομή 5 λεπτών στη βροχή κόλλησε και χρειάστικε να την σπάσω με ένα κατσαβίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι καλά!φαντάζεσαι να έχεις την νέα σου κιθάρα εγκλωβησμένη στη θήκη της?

 

¶σε' date=' το είχε πάθει γνωστός μου, το γλυτώσαμε στο τσακ το παιδί από τους γιατρούς.

 

τι έφταιγε τελικά?

 

Γιααααα πεεεες!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μπορώ να καταλάβω το σοκ, και εμένα τα Χριστούγεννα που μου έφερε ένας φίλος τη gibson από Αμερική, όταν τον ρώτησα κοιτώντας τη κλειστή θήκη ποιό είναι το password, κοιταχτήκαμε σαν λ@λ@κες...και μου είπε...δεν ρώτησα...ευτυχώς ήταν 0000.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου