Προς το περιεχόμενο

Mesa boogie mini mark v!!!!!


treloagori

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιτελους σουπερ κινηση απ την μεσα....αφου κι εγω που εχω τον μεγαλο ψηνομαι τρελα να αποκτησω τον μικρο....ετοιμαστειτε!!!

 

 

 

σας εφτιαξα?

 

1800 το μαλλι παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι να τα πουλήσω όλα και να τον τσιμπήσω, πολύ χαλαρά, θα μπεί και στο σαλόνι, αααααχ.

Την τιμή που την βρήκες, ο Θωμάς δεν τον έχει.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Mesa-Boogie-MarkFive-25-Head-/art-GIT0032871-000

 

 

καλα θα ξεπουλησει η boogie...χαμος θα γινει δεν θα προλαβαινουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι πιο φθηνος http://www.guitarguitar.co.uk/electric_amps_detail.asp?stock=14091710480032

 

Μου κανει εντυπωση παντως. Πρεπει να είναι η πρωτη φορα (απ'οσο γνωριζω) που βαζουν το ονομα Boogie σε χαμηλοβατο και μη 6L6 ενισχυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Mesa-Boogie-MarkFive-25-Head-/art-GIT0032871-000

 

 

καλα θα ξεπουλησει η boogie...χαμος θα γινει δεν θα προλαβαινουν...

 

 

:o

 

Τζαμπα τον δινουν,μαλλον θα ειναι made in china για να ριξουν τοσο πολυ την τιμη  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1800-2000 μου φαίνεται λογικό όταν ο μεγάλος αδερφός του έχει 2900. 1500 που τον έχει το guitarguitar.co.uk είναι όντως τζάμπα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβος ειναι φιλε...αν πουμε γι ατι λαμπες που χαλανε τον ηχο του εχω δοκιμασει αλλες λαμπες στον δικο μου και δεν μου εκαναν,λειπουν 3 καταπληκτικα καναλια απ οσο μπορεσα να δω

 

edge

crunch

 

MARK I!!!!!!!!

 

οποτε με ενα χιλιαρικο συν τα εχεις και αυτα

 

παντως θα τον επαιρνα δεν το συζηταμε ειναι ο μονο ενισχυτης που εχω παιξει που καταλαβαινεις τοσο καλα καθε νοτα εχει τρελο feeling στο χερι αλλα δεν συγχωρει κι ολας...παρολο που λες εχω πολυ gain το παιξιμο σου πρεπει να ειναι αψογο...ακουγονται ολα...χεχε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:o

 

Τζαμπα τον δινουν,μαλλον θα ειναι made in china για να ριξουν τοσο πολυ την τιμη  ;D

 

Προφανώς αστειεύεσαι  ;D

Δεν τα κάνει αυτά η Mesa  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edge

crunch

 

MARK I!!!!!!!!

 

Εε καλά, δεν του λείπουν και τα κανάλια. Από crystal clear καθαρό μέχρι καφρίλες, δεν του λείπει και κάτι. Ο μεγάλος ο mark V ενώ προφανώς είναι ενισχυτάρα μου φαίνεται λίγο υπερβολικός με τα 500 κανάλια του.

 

οποτε με ενα χιλιαρικο συν τα εχεις και αυτα

 

Με ένα χιλιάρικο παίρνεις άλλον έναν ενισχυτή, δεν είναι μικρή η διαφορά ούτε λίγα τα χρήματα για να πείς δεν βαριέσαι θα δώσω άλλο ένα χιλιάρικο.

 

Πάντως εμένα η απορία μου είναι πως κατάφεραν σε τόσο μικρό σασί να βάλουν τόσες λειτουργίες. Πρέπει να έχει το πιο compact κύκλωμα ever.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου