Προς το περιεχόμενο

Βαθμολογηστε το σολο μου


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι αυτοσχεδιασμος της στιγμης χωρις καμια προετοιμασια. Φωναζουν οι αλλοι ΣΟΛΟ και I let it go.  :)

 

[flash=200,200]

1:10

 

Τι παιρνω με αριστα το 10?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο και μονο που μπορεις και παιζεις με αυτον τον ντραμμερ (με διαφορα ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ που εχω ακουσει στη ζωη μου και εχω ακουσει ΠΟΛΛΟΥΣ... ;D) εισαι ηρωας.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα πες τα ρε Νικο!!

 

Ευτυχως το παιδι πηγε Δανια τωρα και σπουδαζει.

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως, λες και το εκανε επιτηδες ο ντραμμερ μολις αρχισε το σολο.

Μηπως του εφαγες καμμια γκομενα και το εκανε απο εκδικηση γιατι στην αρχη παταγε. λολ

 

Οσο για το σόλο, σωστο αλλα θα μπορουσε να ειναι πιο πλούσιο για το υφος του session, ιδιαιτερα στα τελευταια μετρα που εβγαλες δισταγμο και ψιλοκολλημα στην ροη και στην κατάληξη.

 

Αν το αριστα ειναι το 10 εγω βαζω 7+

Εχεις δικαιωμα αναβαθμολογησης με μια απλη αιτηση σε διαστημα 15 ημερών. χαχαχαχαχαχα

 

Ωραίος αδελφέ, ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ! Αν μου αρεσε το τραγουδι θα επαιζα καλυτερα. ;)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες και το εκανε επιτηδες ο ντραμμερ μολις αρχισε το σολο.

 

ενω ΠΡΙΝ το σολο ηταν ιδιος ο  Steve Jordan.... απο το πολυ groove χορευανε και οι τοιχοι ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικος ειναι και δεν διανοουμαι να φανταστω που μπορει να φτασει... Οσο για την μπαντα εμαθα φετος θα εχουμε εναν πολυ εμπειρο ντραμμερ, ειδωμεν.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο τραγουδι, ιδιος ντραμμερ, απολαυστε!  ;D

 

[flash=200,200]

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο τραγουδι, ιδιος ντραμμερ, απολαυστε!  ;D

Ξεκίνησες το thread για σχολιασμό του σόλου σου και το εξελίσσεις σε κουτσομπολιό για τον ντράμερ σας.

Θα μπορούσαμε να το κάνουμε και για τον τραγουδιστή (να σηκώνει κάποιος τα lyrics να τα διαβάζει σε eye level την ώρα του live, δεν το χα ξαναδεί σε μη πολιτικές συγκεντρώσεις) αλλά και για τους υπόλοιπους (του εφηβικού, ερασιτεχνικού να τονίσω) γκρουπ.

Δεν νομίζω ότι έχει κάποιο νόημα.

Αν δεν σου άρεσε καθόλου θα μπορούσες να επιλέξεις και να μην παίζεις μαζί του(ς).

Προσωπικά είδα ότι και εσείς και το κοινό το διασκέδαζε...

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου