Προς το περιεχόμενο

Πως λεγεται αυτο το υλικο!


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι δεν κανει για τη δουλεια αυτη,οπως και το velcro αν το ξεκολησεις δεν ξανακολαει τοσο καλα,πρεπει να χρησιμοποιησεις καινουργιο (μιλαω για την αυτοκολητη πλευρα του οχι την "χρατσα-χρουτσα"που αντεχει για παντα )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

    Αν και ξεφυγε λιγο η κουβεντα,θα πω και τα δικα μου.Λοιπον ομτως βρηκα πολυ σωστα Βελκρο σε μαγαζι με κεντηματα και γενικα ειδη για μοδιστρες.4 ευρα το μετρο,δεν μου φανηκε και λιγο μιας και πηρα 2 μετρα.Το καλο ομως ειναι η συνεχεια.Αφου εψαξα να βρω μεσ στην πολη ,κανα μαραγκο για τιποτα ξυλα,περνωντας εξω απο ενα λευκοσιδηρουργριο ,μου εκανα δωρεαν ο παπους μια στρατζαριστη λαμαρινα δηλ με γωνια επανω και το θεμα βεβαια ηταν η ταλαντωση με το πατημα .Παρακατω λοιπον βρηκα ενα μαγαζι με σιδηρικα ,ηταν και γνωστος απο παλια ,του περισευε και ενα κοματι μονωτικο (σορυ τωρα δεν θυμαμαι ακριβως το ονομα)στις οικοδομες το βαζουν αναμεσα στα τουβλα.

  Μην τα πολυλογω τα πηγα σπιτι και μεσα σε μιση ωρα ηταν ετοιμη.Μαλιστα βγηκε και πολυ ωραια και συμαζεμενη.Θα ανεβασω φωτο στο αναλογο θρεντ.

  Δεν εβαλα εξτρα κολα στο βελκρο μιας και κολουσε γερα επανω στην λαμαρινα.Νταξει αν χρειαστει αργοτερα θα το κανω ,αλλα τοτε μπορει να προσθεσω και κανα πεταλι ακομα.Ηδη περιμενω ενα τρεμολο,και σκεφτομουν και κανα reverb αλλα βλεπουμε.Παντως χωρο εχει ακομα για ενα πεταλι.

  Εγινε η δουλεια μου λοιπον μαγκες ,γρηγορα και ικανοποιητικα.Αργοτερα και αν χρειαστει κανω κατι πιο καλο.Για την ωρα ειναι οκ.Η χαρα μου σημερα στην προβα ,οταν κουμπωσα ενα καλωδιο μπροστα και ενα πισω και ολα δουλεψαν ρολοι,δεν περιγραφεται.Επιτελους οχι αλλο σκηψιμο.Τσουπ ανοιγεις την τσαντα τη βγαζεις κουμπωνεις .και εισαι μεσα.Μεγαλη υποθεση.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου