Προς το περιεχόμενο

που ειναι η καινουρια μου κιθαρα οεο?


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω παραγγειλει μια κιθαρα parker απο νακα (οχι στην τιμη καταλογου φυσικα) και εχει ερθει εδω και 2,5 εβδομαδες στο τελωνειο αλα ακομα να φτασει σπιτι μου...μηπως εχει κανεις παρομοιο προβλημα.ο νακας μου το παει απο μερα σε μερα αλα δε βλεπω προκοπη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπάτη κεφαλή ενισχυτή , αποστολή απο Αμερική 26/9 έφτασε στο τελωνείο Πειραιά στίς 9/10 και απο τότε βρίσκεται εκεί σε ένα καρότσι και περιμένει να πάρει αριθμό διασάφησης !!!

Βλέπω προκοπή εγώ δηλαδή ?

ΥΠΟΜΟΝΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλος ο κόσμος έχει πρόβλημα με το τελωνείο. Τα μαγαζιά και όλες οι εταιρείες εισαγωγών + εμπορίου έχουν αρχίσει τις ελλείψεις και τα πράγματα χειροτερεύουν μέρα με τη μέρα.

Όλη η αγορά έχει πρόβλημα. Στάση εργασίας κάνουν στα τελωνεία και λειτουργούν μόνο με προσωπικό ασφαλείας εδώ και 2-3 εβδομάδες. Οπότε, απλά ΥΠΟΜΟΝΗ! (¶σε που μπαίνουν ιδιώτες και θα αλλάξουν τα πάντα...)

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μερα σε μερα?χοχοχοχο :lol: λαθος ποσοτητα...μαλλον απο μηνα σε μηνα θα παει..εγω εκελεισα τους τρεις...κανω παρτυ και ειστε ολοι καλεσμενοι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο μερα σε μερα?χοχοχοχο :lol: λαθος ποσοτητα...μαλλον απο μηνα σε μηνα θα παει..εγω εκελεισα τους τρεις...κανω παρτυ και ειστε ολοι καλεσμενοι :lol:

 

αυτα ειναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου