Προς το περιεχόμενο

καινουργιο συγκροτημα Error 404


christoforost98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  δε λεω για στουντιο παραγκες-τρωγλες.

 

 

Τώρα με προσβάλλεις λαίμαι

https://www.youtube.com/watch?v=96gewhcrJRk

 

Αυτό με το κόκκινο είναι κομμουνιστικός υπαινιγμός, όπως και ο υπαινιγμός του Πλέσσα πως είναι Μορικόνενε  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μιλας για προβαδικα... Καμμια σχεση με recording.

Αυτο ακριβως ,απο οτι καταλαβα σε προβαδικο εγινε η "δουλεια" αρα τα 150 δεν δικαιολογουνται.

Το Black rock κοστιζει αρκετα παραπανω. Grin

Αν ομως θες να πας πες μου να σου κανονισω τιμουλα

Για τουρισμο?  ;D ;D ;D

 

Τώρα με προσβάλλεις λαίμαι

Aι εμ τεριμπλι σορι φιλοους ,το ντικο σου το παραγκα ιτ ιζ αουτ οφ δε κουεστιον! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τα 150 δεν δικαιολογουνται.

Κοιτα, γραφεις οτι πριν 3 χρονια για 1 ωρα εδωσες 20 εουρα.

Τα παιδια ηχογραφουσαν 4-5 ωρες, αν ειδες πιο πανω αυτο ρωτησα,

με το 20ρι την ωρα βγαινει 80-100 ευρα. Αν εφαγαν και κανενα 2ωρακι κοπτοραπτικη,

να κι αλλα 40. Αν το 2ωρακι ειναι 3ωρο τοτε τη μειξη τους την εκανε τσαμπα.

Γι αυτο ειναι ετσι 8)

 

,,,απο οτι καταλαβα σε προβαδικο εγινε η "δουλεια..

Μπα δεν νομιζω.

 

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, η πολύ αυστηρή και μίζερη κριτική, ειδικά στο ξεκίνημα κάποιου, είναι άδικη κι εντελώς ανώφελη.

Αυστηρή ίσως, τη μίζερη πού την είδες; Όλα τα παραπάνω γράφτηκαν καλοπροαίρετα και με διάθεση για βοήθεια. Όπως ακριβώς και αυτά που έγραψες εσύ.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι ο τραγουδιστης του συγκροτηματος , και θα ηθελα να πω πως ολα τα σχολια ειναι αποδεκτα και δεν υπαρχει κανενα προβλημα περι κριτικης .. ολα αυτα που λετε μας βοηθανε διοτι και εσεις εχετε μια εμπειρια . Οσον αφορα την προταση για ενα φιλικο μιξαρισμα , ευχαριστως και αμα θελετε στειλτε μου προσωπικα να συννενοηθουμε . Τελος η δουλεια παιδια εγινε στο στουντιο οπου 10 ευρω η ωρα για προβα και για ηχογραφηση 20 ευρω η ωρα  , το " mastering " κοστισε αλλα 60 και ετσι βγηκε η τιμη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα σταματήστε τις ηχογραφήσεις και λιώστε στο δέσιμο/πρόβες.

Αν ασχολείστε απο τώρα με ηχογραφήσεις , την στιγμή που δεν είστε δεμένοι, και περισσότερα λεφτά θα σας παιρνουν και το αποτέλεσμα δεν θα είναι καλό και θα τρώτε χρόνο απο κάτι πιο σημαντικό (πρόβες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο αποφασησαμε να χτυσουμε μονοι μας το στουντιο..παραγγειλαμε καποια βασικα πραγματα..με λιγο ψαξιμο πιστευω μπορουμε να κανουμε καλυτερη δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξανα σας ευχαριστουμε παρα πολυ!!! Τωρα θα ασχοληθουμε να κανουμε ενα μικρο στουντιακι στο σπιτι. Εχουμε παραγγειλει κονσολες κλπ. Απλα πρεπει να μαθουμε τα προγραμματα και ειμαστε πολυ καλα εγω πιστευω!Να περιμενετε το 2ο, θα ειναι πολυ ωραιο ;)

 

Τι πήρατε; Δώστε πληροφορίες και οι έμπειροι του φόρουμ θα σας δώσουν χρήσιμες συμβουλές ώστε να πετύχετε αυτά που θελέτε με τον εξοπλισμό σας.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που εχουμε προς το παρον ειναι μια κονσολα behringer X1622 USB , εχουμε ενα σχετικα καλο μικροφωνος , ακουστικα ξεχωριστα για τον καθενα .. αλλα υστερουμε στα προγραμματα .. χρησιμοποιουμε cubase 5 για recording αλλα προσπαθουμε να κατεβασουμε εδω και πολυ καιρο το nectar 2  και studio drummer .. εχουμε ομως το guitar rig 5 pro . Αμα μπορει κανεις να μας βοηθησεις δινοντας μας καποια συμβουλη σχετικα με τα προγραμματα ή αν γνωριζει καποιο αλλο προγραμμα .. θα μας βοηθουσατε παρα πολυ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου