Προς το περιεχόμενο

To tonelab or not? That's the question!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶κου "αρκετά αξιόπιστο"! Ακόμα γελάω!!! Αμάν πιά! λίγο χιούμορ! δηλαδή πως κούρδιζε πριν ο φίλος με το τηλέφωνικό μπιπ? τα korg δηλαδή δεν είναι αξιόπιστα κουρδιστηράκια?

 

ΑΓΟΡΙ μου,μακρια νυχτωμενος εισαι

 

ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ (& αλλος ηχος) με το ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΚΟΥΡΔΙΣΜΑ

 

diapason.jpg

 

 

:lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μην και δεν πάρει κανείς tonelab...μαύρο φίδι που σας έφαγε!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

 

εννοειται αλλωστε με 350 ευρω που κανει πλεον..τι παιρνεις?

ενα κουρδιστηρι' date='ενα delay & ενα overdrive :lol: :lol: :lol:[/quote']

Ρε παιδιά πότε πήγε η tonelab 350eyro? Στο thomann ακόμα 480 την έχει. Για να μην μπω για τα εγχώρια 550άρια... Παίζει πουθενά αλλού φθηνότερα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ αχ αχ πάει το κατοστάευρώ μου... ¶τιμε θωμά... Το γενάρη την πήρα εγώ αλλά κάτι μου λέει ότι εκεί θα ήταν φθηνότερη από τότε... Πρέπει να βγαίνει ανακοινωθέν φθηνότερης tonelab για να είναι όλοι οκ... Ένα τραπέζι στον κιάμο μου στοίχισε η διαφορά (λέμε τώρα χεχε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω απο εκει την πηρα αλλιως δεν θα μπορουσα να την αγορασω. στο thoman εχει 455. και στο πιο φθηνο μαγαζι που εχω βρει στην Ελλαδα, στο musicora.gr., εχει 545 + εξοδα μεταφορας. καλα την εχει αν σκεφτει κανεις οτι στα περισσοτερα μαγαζια της Θεσσαλονικης την βρηκα 600+ """αλλα αν την παρεις μετρητοις στα 580""" τα λογια ενος απο τους μαγαζατορες.παντως οπως και να εχει στην Ελλαδα γυρω στα 550 τη βρισκεις. Στην playback οπως και στο thoman εχουν και δωρεαν μεταφορικα.Ελληνες..... :evil:

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε ένα thread καθαρό από τσακωμούς ρε παιδιά... :roll: :(

 

Ε αμα παιρνουν μπρος οι

 

munchyman-cassette.jpg

 

vhs_tape.gif

 

hi8_tape.gif

 

mini-dv_tape.gif

 

τι περιμενεις...........:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ kwstas79 σε ικετευω βγαλε απο το αβαταρ σου αυτη τη φωτο!!!!! δεν εχω κουραγιο να διαβαζω τι γραφεις μ'αυτη διπλα, και τα περναω γρηγορα γρηγορα με κλειστα τα ματια 8O :D :D :oops: :( 8O

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου