Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θύμισέ μου να δ΄κω ένα μπόνους στο παιδί για το κόπο του, μια φυάλη πρωτόρακο  ;D ;D ;D

  Σαββάτο βράδυ βγάζουμε με τον πεθερό 8) τα τσίπουρα Σάμυ. Να σου κρατήσω να δεις πως είναι η γράπα;  8)   
                        :o :o :o             
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κατέβηκα αγόρασα καινούρια μπουκάλα Johnny (ευτυχώς μένω στο κέντρο της Αλεξάνδρειας....) και επέστρεψα δριμύτερος......  :D ;D   Όσο για τις μπύρες Γιώργο, με το φαί καλές είναι....... ::)

 

Εγω γουσταρω τα ελαφρια(μπυρες),ουισκια,τσιπρα και τετοια ειναι πιο αντρικα.

 

Ωραια πραματα εβαλες,Long/Αudio/Παυλο και την τριπλετα Pap,LK και Φουζιο.

Αν επιτρεπεται κατι οξω απο δω ;D:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρεπεται κατι οξω απο δω ;D:

  Πρώτη φορά τους ακούω, πολύ καλοί... Γιώργο παίζει να είσαι εγκυκλοπαίδεια γνώσεων πάνω στην Rock  :o

Και κάτι τελευταίο από μένα χωρίς λόγια και σχολιασμούς.......Δεν τα χρειάζονται οι παρακάτω τύποι........

       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά τους ακούω, πολύ καλοί...

 

Παντελως ασχετος ειμαι Φωτη με τα του ροκ κλπ,απλα ειναι φιλοι και για πολλα χρονια συμπαικτες σε καποιες μπαντες,γι'αυτο και τους ξερω.

Παντως το αλμπουμ που ειχαν φτιαξει ως Mr Killjoy ειναι εξαιρετο.

 

Οι δυο εξ'αυτων εχουν φτιαξει ετουτους εδω.

 

 

Καλο βραδυ.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=N-ExoVZ7l5s

 

Eνα καταπληκτικο κομματι απο τους Iron Butterfly live 1997  με τον ιδρυτη τους Doug Igle

στα πληκτρα και πρωτα φωνητικα (και τα αλλα φωνητικα ειναι καταπληκτικα!Το κομματι ειναι σχετικα αγνωστο στους μη γνωστες και αυτο του ανεβαζει την μουσικη του αξια αφου ειναι για εκπαιδευμενα αυτια !!Απολαυστε το! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις επισκεφθεί την σελιδα του? Δεν νομιζω να εχω παει σε πιο deep-web στυλ σελιδα...

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου