Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...το μέρος είναι γνωστό για κάποιους που πάνε σε βουνά της Ελλάδας
Αυτα ειναι γνωστα για μας που ανεβοκατεβαινουμε αυτα τα βουνα...eeee.pngclimb.gif

@Gvour αδερφε καλημερα. Φτιαξε καφε, αραξε και δες το παρακατω live.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

@WFK

Καλημερουδια και σε σε Κωστα.

O καφες ρεει αφθονος εδω και καμποση ωρα. ;D ;D

 

Το εχω δει,αλλα μια χαρα ειναι που ηδη το ξαναβλεπω/ακουω.

Την ευχη μου.Σ'αυτο το βιντ μου φαινεται πιο σκληρος ο ηχος του και μ'αρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ειδα για 3η φορα χτες το βραδυ, και το εβαλα λιγο σημερα το πρωι οταν γυρισα απ'το ξενυχτι. Φανταστικο live ετσι κι αλλιως. Καλημεριζω και παω για υπνο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ειδα για 3η φορα χτες το βραδυ, και το εβαλα λιγο σημερα το πρωι οταν γυρισα απ'το ξενυχτι. Φανταστικο live ετσι κι αλλιως. Καλημεριζω και παω για υπνο. ;D

 

Άντε κοιμήσου ρε  ;D ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=_ts_7n6LP-8

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτό είναι τραβηγμένη από μένα, το μέρος είναι γνωστό για κάποιους που πάνε σε βουνά της Ελλάδας καθότι χαρακτηριστικό το σημείο.

 

 

Κάτι μου κάνει για Στεφάνι Ολύμπου.Δεν έχω πάει.Κάποια στιγμή θα πάω.Την έχω ψιλοπαρατήσει την ορειβασία λόγω θέματος με τα γόνατα.Γεράματα... :P

Το γύρισα στην αστρονομία  ;D

@Dinos ευχαριστώ για το κομμάτι  :D

Παιδιά,δε θέλω να μπαίνω.Έχω φάει το ξενέρωμα της αρκούδας και παράλληλα χάνω χρόνο από άλλα πράγματα που είναι πιο δημιουργικά.Α!σας το'χω πει?Σε νοσοκομείο δουλεύω,δεν ήξερα ότι η δουλειά είναι τόοοοοσο "ευαίσθητο" προσωπικό δεδομένο.

Παράλληλα δουλεύω solos για συνοδεία που μου'χει δώσει ίσως ο καλύτερος δάσκαλος της ελλάδας.Δεν ξέρω τι μου βρήκε και με βοηθάει,αλλά τον ευχαριστώ θερμά! :)

Ίσως με κάποιους τα πούμε από κοντά σε κάποιο live της πρωτεύουσας.Τα λέμε  ;)

(και σταματήστε να ανεβάζετε καλά κομμάτια,κάνετε κατήχηση  ;D)

Ωραίος ο Μποναμάσας στο πιο άγριο.Μακάρι με τα χρόνια να αγριέψει κομματάκι,του πάει!(και σε ποιόν δεν πάει?χα!)

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου κάνει για Στεφάνι Ολύμπου.

 

 

 

Τσου, δες τώρα πως έγραφε μουσική ένας σπουδαίος έλλην ευεργέτης  ;D

Ψάξτε να δείτε και τα υπόλοιπα της ταινίας.

https://www.youtube.com/watch?v=MnXuDGMIHaE

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Βρε με το Μπουόνα- μάσα, τον SRV και με τους υπόλοιπους τυχαίους που ανεβοκατεβαίνουν τη τοστιέρα  ;D ;D ;D

Αν βγάλουμε στην άκρη τους κλασσικούς και τους τζαζίστες στην ελεκτρική μένουν οι συνθέτες κιθαρίστες  και ο εθνικός μας ευεργέτης λαίμαι, που ήτο πειραματιστής βεβαίως βεβαίως................δεν ξέχασα τυχαία τους χαρντροκμεταλλοφρίκουλες που τόσο αγαπάς,απλά είναι άχρηστοι τοστιέριδες  ;D

 

Για να προκαλέσω και ολόκληρο το νοιζοκατέστημα, ακόμα και ο Χέντριξ με τον Μπεκ, τι ήταν τοστιέριδες, σιγά τα άσθματα που έγραψαν. Ο Γκάλαχερ έγραψε τόνους παραπάνω ασθμάτων που αγαπήθηκαν απ το κόσμο και τα φρικιά σα και του λόγου σου.

Εθνικός ευεργέτης στην ελεχτρικιά

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samy, μετα απο το παραπανω ποστ σου, ενα εχω μονο να σου πω:

Παω να φτιαξω μια κοκκινη σαλτσα για σπαγγετι με τονο μεσα.

Θα φαω rrr.gif διαβαζοντας Real News, reading1.gif θα φτιαξω καφε coffee.gif και θα ερθω πισω να δω τι αλλο απιθανο εχεις ποσταρει. tomato.giftomato.giftomato.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου