Προς το περιεχόμενο

G&L


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδια.

 

Ψαχνω (παλι) για μια κιθαρα η οποια θα μενει στο στουντιο ωστε να μη κουβαλαω συνεχως τα δυο "πρωτα βιολια" μου. Εχω δοκιμασει ειλικρινα τα παντα στη ζωη μου (σε λογικα πλαισια) και απολυτα συνειδητοποιημενα δε σκοπευω να δωσω πανω απο 350€.

Υπαρχει μια κιθαρα που μου εχει κεντρισει το ενδιαφερον, και θα ηθελα τη γνωμη σας.

 

Μιλαω για σχεση ποιοτητας-τιμης και αν υπαρχει σε αυτο το price range κατι καλυτερο ή σε αυτη την ποιοτητα κατι φθηνοτερο. Δεν ανεβαινω ουτε σεντ, και δε ψαχνω κατι διαφορετικο σε στυλ.

 

http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/g-l-leo-fender-mit-handgewickelten-pu%C2%B4-s/387066368-74-1514

http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/g-l-leo-fender-legacy,-edel-strat,-usa-pickups,-sihe-bilder/379600926-74-19038

 

Ειστε τελειοι προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αρεσει δηλαδη αυτο το headstock? εμενα μου θυμιζει κομοδινο. Οπως επισης δε μου αρεσει και το σχεδιο της γεφυρας. Απο κει και περα το να δωσεις τοσα λεφτα για made in Indonesia ειναι πολλα, μεχρι 200-250 θα ηταν καλη τιμη (υποθετω οτι ειναι μεταχειρισμενες). Και σκεψου και τη μεταπωλητικη αξια. Με τα ιδια λεφτα χτυπας Fender MIM που πουλιεται και πιο ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου αρεσει δηλαδη αυτο το headstock? εμενα μου θυμιζει κομοδινο. Οπως επισης δε μου αρεσει και το σχεδιο της γεφυρας. Απο κει και περα το να δωσεις τοσα λεφτα για made in Indonesia ειναι πολλα, μεχρι 200-250 θα ηταν καλη τιμη (υποθετω οτι ειναι μεταχειρισμενες). Και σκεψου και τη μεταπωλητικη αξια. Με τα ιδια λεφτα χτυπας Fender MIM που πουλιεται και πιο ευκολα

 

Οι ΜΙΜ δεν έχουν καμία σχέση με τις G&L, κι ας είναι Ινδονησία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Παρενθεση)

 

που εισαι εσυ ρε? χαθηκαμε εντελως!!!! στειλε πμ τα νεα σου.

 

Η μεταπωλητικη αξια ειναι ενα θεμα....αν παρολα αυτα η ποιοτητα ειναι καλη δε θα το σκεφτω ιδιαιτερα. το Θεμα ειναι πως δεν υπαρχει η δυνατοτητα για δοκιμη. Ελεγα μηπως καποιος εχει καμια τετοια στην κατοχη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ξαναειδα την δευτερη... για τον Λυσσα καλη ειναι! Οχι για σενα ομως... χαχα!!! Παρε την πρωτη για να αλλαξεις λιγο, οι μαγνητες της ειναι απο αλλο κοσμο (λενε...)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου