Προς το περιεχόμενο

masterwork custom


thimiospoul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα  με αρκετη επιφυλαξη μεσω του noiz ενα σετ 18 16 crash 18 china 22 ride και 14hi hat εχοντας μια μονο σφαιρικη εικονα του ηχου τους και καμποσες καλες γνωμες.Ειχα μεχρι χθες το κολλημα με τους 2-3 γνωστους κατασκευαστες και ειχα δωσει ενα νεφρο και ενα πνευμονι για να αποκτησω μια σειρα A CUSTOM και μια AAX.Ε λοιπον αυτο που καταφερνουν αυτοι οι Τουρκοι  χωρις τα συγχρονα μεσα και την τεχνογνωσια των μεγαλων της αγορας χωρις τη διαφημιση  και τα δικα τους κεφαλαια και που καταληγει σε μας στο 1/3 της αντιστοιχης τιμης των ανταγωνιστων ειναι ενα μικρο θαυμα.Ναι βιωνω μια αποκαλυψη...Ωραιοτατες ουρες μεστος και ζεστος  ηχος στα crash  διαπεραστικο το ride και οτι πρεπει  για καταστασεις απο ελληνικο rock ως κλασικο metal  τα hihat.Εχω μια ενσταση για το china αλλα δυσκολα να βρω και καποιο να πεσει ακριβως στα γουστα μου.Μαγκες επενδυστε αφοβα ειδικα για metal καταστασεις.Εχω παθει την πλακα μου.Ενα μεγαλο ευχαριστω  στον Αντρεα των WOLFCRY για την υπομονη που εδειξε, για την εκπτωση και για την θηκη που τη θεωρησα δωρακι μιας και δεν την περιλαμβανε η συμφωνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που καταφερνουν αυτοι οι Τουρκοι  χωρις τα συγχρονα μεσα και την τεχνογνωσια των μεγαλων της αγορας

 

Αν δεν εχουν....τεχνογνωσια οι ΤΟΥΡΚΟΙ στα πιατινια..ΠΟΙΟΣ θα εχει  ???

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχουν....τεχνογνωσια οι ΤΟΥΡΚΟΙ στα πιατινια..ΠΟΙΟΣ θα εχει  ???

Οι μεγαλοι της αγορας 8)

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις βεβαια οτι μιλας για τεχνολογια του 1400 ετσι δεν ειναι...?  ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαινεις βεβαια οτι μιλας για τεχνολογια του 1400 ετσι δεν ειναι...?  ;D ;D ;D

Και πιο πισω. Χαμενη στο χρονο. Ισως ειναι χρονιρ η γνωση αυτη!!!

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Εχω 2 crash, 1 splash και ενα china splash απο τη σειρα resonant. Εχω κανει και βιντεo εδω

 

 

 

Να λαβεις ομως υποψην σου οτι το 1/3 της τιμης των ανταγωνιστων συνεπαγεται και με 1/3 της αντοχης των Masterwork (τεχνολογια 1400) καθως επισης και το οτι δεν παρεχουν εγγυηση.

 

Ειναι ομως πολυ καλα πιατα...

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου