Προς το περιεχόμενο

Genalex tubes στην Αθηνα?


ACHIEVEIT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται και καλες γιορτες.

 

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω στην Αθηνα Genalex Gold Lion KT66 λαμπες? Μια ερευνα στο ιντερνετ δεν αποκαλυψε κατι

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρεται και καλες γιορτες.

 

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω στην Αθηνα Genalex Gold Lion KT66 λαμπες? Μια ερευνα στο ιντερνετ δεν αποκαλυψε κατι

 

Ευχαριστω

Γεια χαρα.

Χρονια πολλά κ Καλές Γιορτές.

 

Δοκίμασε στον Γιαλλουση

 

Semicon O.E.

Αιόλου 104, Αθήνα - 7oς οροφος

21 0325 3626

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ευχαριστω για την απαντηση. Ναι εχω στειλει μεηλ απο χθες, αν κ στον καταλογο του ενω εχει αλλες genalex δεν ειδα τις kt66. Για να δουμε λοιπον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ευχαριστω για την απαντηση. Ναι εχω στειλει μεηλ απο χθες, αν κ στον καταλογο του ενω εχει αλλες genalex δεν ειδα τις kt66. Για να δουμε λοιπον..

Πάρε τηλέφωνο και ζητα τον Γιώργο (γιαλλουση).

Email δεν ξερω αν κοιτάνε. Ειναι "παραδοσιακη" εταιρία.

 

Αν επιτρέπεται, τι τις θέλεις τις KT66?

Αν ειναι για να τις ακουσεις εχω ενα ζευγαρι στον κλώνο ενος JTM45

 

Ευχαριστώ

Ανδρέας

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Ανδρεα,

Ευχαριστω κ παλι για την απαντηση σου και το ενδιαφερον. Μου απαντησε στα ημειλ και οντως ειχε μια τετραδα οποτε περασα το απογευμα κ πηρα μια ματσαρισμενη δυαδα.

 

Και γω για εναν κλωνο jtm45 τις ηθελα :) Και πριν αυτες ειχα πανω του κ τραγουδαγε αλλα ξαφνικα μου χαλασε η μια.. Ή τουλαχιστον ετσι νομιζα :) Βλακωδως υπεθεσα απ τα συμπτωματα οτι η λαμπα φταιει χωρις να κανε ενα step-by-step troubleshooting πρωτα (η βιασυνη να προλαβω να παιξω μες στις διακοπες γαρ) κ τελικα εμεινα με 2 καινουριες λαμπες για στοκ :D

 

Ευχαριστω πολυ για την προσφορα σου παντως. Μια κ τα λεμε οριστε ενα κλιπακι που ηχογραφησα σημερα για να δοκιμασω το two notes torpedo live (χωρις τον jtm ομως) :)

https://m.soundcloud.com/supremevintagetone/twonotesdeluxeslash/s-mvWGp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα Ανδρεα,

Ευχαριστω κ παλι για την απαντηση σου και το ενδιαφερον. Μου απαντησε στα ημειλ και οντως ειχε μια τετραδα οποτε περασα το απογευμα κ πηρα μια ματσαρισμενη δυαδα.

 

Και γω για εναν κλωνο jtm45 τις ηθελα :) Και πριν αυτες ειχα πανω του κ τραγουδαγε αλλα ξαφνικα μου χαλασε η μια.. Ή τουλαχιστον ετσι νομιζα :) Βλακωδως υπεθεσα απ τα συμπτωματα οτι η λαμπα φταιει χωρις να κανε ενα step-by-step troubleshooting πρωτα (η βιασυνη να προλαβω να παιξω μες στις διακοπες γαρ) κ τελικα εμεινα με 2 καινουριες λαμπες για στοκ :D

 

Ευχαριστω πολυ για την προσφορα σου παντως. Μια κ τα λεμε οριστε ενα κλιπακι που ηχογραφησα σημερα για να δοκιμασω το two notes torpedo live (χωρις τον jtm ομως) :)

https://m.soundcloud.com/supremevintagetone/twonotesdeluxeslash/s-mvWGp

Ωραιος!!

Αν θες να τις πουλησεις να ενημερωσω ενα πελάτη μου (που του φτιαχνω εναν JTM μηπως τις θελει.

 

Μη μου πεις οτι η φωτογραφία στο cloud ειναι δικά σου ΟΛΟΙ αυτοι οι ενισχυτές και οι κιθάρες;;;;

 

Φιλικά

Ανδρέας

www.colorsound.gr - Hand made, All Tube Amplifiers, Effects, Accessories

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου