Προς το περιεχόμενο

My Christmas Noiz impro


WrTsXxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα δικά μου λευκα χριστούγεννα!

WrTsXxx = σταθερη αξια! :D :D :D :D

 

Στην αρχη με ψαρωσες! Καπου εκει στο 0:20 - 0:25 περιμενα εισοδο με μπρεικ πανω στο ταμπουρο

ενω στη συνεχεια απο τα βαθη καποιου πηγαδιου θα ερχοταν το κλασσικο ουυυυοοοοο απο καποιον

που μετα το πρωινο του κανει γαργαρες με προκες και γυαλοχαρτα! Κι ενω θα εξελισσοταν το δραμα

ο σκηνοθετης θα εδεινε τον απαραιτητο χρονο να εντυπωθει καλα η εικονα του χιονανθρωπου.

Ακριβως τη στιγμη που η τελευταια νιφαδα ακουμπουσε στη βαση μια σφαιρα θα εκανε θρυψαλα

τη γυαλα ενω διακρινονται ξεκαθαρα τροχιες των σπασμενων κομματιων. Σταλες απο ζεστο αιμα

πεφτουν επανω στο ακεφαλο σωμα του χιονανθρωπου. Η ηθικη τελειωση ερχεται με το λυωμενο

πλεον σωμα του, ενω το τελευταιο πλανο ειναι εστιαζει πανω σε ενα κασκολ και ενα τυλιγμενο δωρο,

τα μοναδικα αντικειμενα σε ενα φλου κοκκινοροζ background.

 

Μπραβο WrTsXxx να εισαι καλα. ;D

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σκηνοθετης θα εδεινε τον απαραιτητο χρονο να εντυπωθει καλα η εικονα του χιονανθρωπου.

Ακριβως τη στιγμη που η τελευταια νιφαδα ακουμπουσε στη βαση μια σφαιρα θα εκανε θρυψαλα

τη γυαλα ενω διακρινονται ξεκαθαρα τροχιες των σπασμενων κομματιων. Σταλες απο ζεστο αιμα

πεφτουν επανω στο ακεφαλο σωμα του χιονανθρωπου. Η ηθικη τελειωση ερχεται με το λυωμενο

πλεον σωμα του, ενω το τελευταιο πλανο ειναι εστιαζει πανω σε ενα κασκολ και ενα τυλιγμενο δωρο,

τα μοναδικα αντικειμενα σε ενα φλου κοκκινοροζ background.

 

Ναι! Αυτό ακριβώς είχα κι εγώ στο μυαλό μου, αλλά λιγότερο ποιητικά.  :angel: Χαίρομαι που περνάει το μήνυμα ατόφιο.

Ευχαριστώ πολύ για την ακρόαση και την ανάλυση, καλές γιορτές!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου