Προς το περιεχόμενο

BEST GUITAR PLAYER 2006


jaymz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χμμμ τι έγινε??

 

δεν το άνοιξα εγώ το πόστ πάντως!

 

Φαντάσματα του Noiz??? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Synyster Gates-Avenged Sevenfold(City Of Evil) :twisted: [/b]

 

Εeeeeeeewwwwwww...

 

Σαν να συγκρινεις τον Βαμβακουλα με τον Pele...Ελεοοοοοοοοοος.

 

Frusciante for President!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα δεν κάνω πλάκα ποιος άνοιξε το ποστ?

 

Δεν θυμάμε το Nick αλλά κάποιος έκανε το πρώτο ποστ με ένα evilface, και μόλις απάντησα χάθηκε...

 

update

 

Oκ το μυστήριο λύθηκε, ο jaymz το δημιούργησε και μετά πήγε λογικά να κάνει edit αλλά πρόλαβα εγώ να κάνω πόστ και βγήκε το δικό μου από πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Synyster Gates-Avenged Sevenfold(City Of Evil) :twisted: [/b]

 

Έχεις να ανεβάσεις κανένα youtube να μάθουμε εμείς γιατί είναι τόσο τεράστιος αυτός ο παίκτης? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε που εχω καταλαβει τι θελει να πει το ΝΕΟ μας μελος (το οποιο ευτυχως φροντισε οπως απαιτουν οι κανονες ευγενιας να ΣΥΣΤΗΘΕΙ πριν ποσταρει,η εστω να ποσταρει κατι που να μπορουμε να καταλαβουμε :roll: )

 

το αρχικο ποστ ειχε μονο τον τιτλο και ενα :twisted: στο χωρο του ποστ 8O και για αυτο και το εσβυσα μια και δεν μπορεσα να καταλαβω περι τινος επροκειτο......ομως προλαβε και απαντησε ο flea & ξεκινησε το μπερδεμα...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε που εχω καταλαβει τι θελει να πει το ΝΕΟ μας μελος (το οποιο ευτυχως φροντισε οπως απαιτουν οι κανονες ευγενιας να ΣΥΣΤΗΘΕΙ πριν ποσταρει' date='η εστω να ποσταρει κατι που να μπορουμε να καταλαβουμε :roll: )

 

το αρχικο ποστ ειχε μονο τον τιτλο και ενα :twisted: στο χωρο του ποστ 8O και για αυτο και το εσβυσα μια και δεν μπορεσα να καταλαβω περι τινος επροκειτο......ομως προλαβε και απαντησε ο flea & ξεκινησε το μπερδεμα...[/quote']

 

Ότι νάναι. :roll:

 

Μάλλον έχει δίκιο ο mij... πολλαπλασιάζονται επικίνδυνα :roll: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Synyster Gates-Avenged Sevenfold(City Of Evil) :twisted: [/b]

 

Έχεις να ανεβάσεις κανένα youtube να μάθουμε εμείς γιατί είναι τόσο τεράστιος αυτός ο παίκτης? :wink:

 

Γιατι ειναι πολυ evil και εχει πολλα tattoo και φοραει στα χερια καρφια... :lol: :lol:

 

 

Anyway και η δικη μου ψηφος θα παει στον frusciante.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου