Προς το περιεχόμενο

BEST GUITAR PLAYER 2006


jaymz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ειναι πολυ evil και εχει πολλα tattoo και φοραει στα χερια καρφια... :lol: :lol:

 

8O

 

Ξαφνικά ένα ρίγος διαπέρασε τη ραχοκοκκαλιά μου... 8O

 

... αλλά εντάξει, μετά είδα ότι μια συνάδελφος είχε ξεχάσει ανοιχτό το παράθυρο πίσω μου... :lol: :lol: :lol:

 

Ε ρε επαναστατημένα καφράκια, να σας δω σε 10 χρόνια, με γραβατούλα και σινιέ πουκάμισο... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειναι πολυ evil και εχει πολλα tattoo και φοραει στα χερια καρφια... :lol: :lol:

 

8O

 

Ξαφνικά ένα ρίγος διαπέρασε τη ραχοκοκκαλιά μου... 8O

 

... αλλά εντάξει' date=' μετά είδα ότι μια συνάδελφος είχε ξεχάσει ανοιχτό το παράθυρο πίσω μου... :lol: :lol: :lol:

[/quote']

 

:lol: :lol:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε επαναστατημένα καφράκια' date=' να σας δω σε 10 χρόνια, με γραβατούλα και σινιέ πουκάμισο... :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

νταξ καλη ειναι επανασταση μωρε! απλα οταν θα ερθει η ωρα για "συμμορφωση" ερχεται αποτομα και μερικες φορες ... ποναει... :lol: :lol:

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ότι νάναι. :roll:

 

Μάλλον έχει δίκιο ο mij... πολλαπλασιάζονται επικίνδυνα :roll: :lol: :lol:

 

κι εγω που θελω metal ηχο τι να κανω?????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: σε λιγο παντως θα γινουμε σαν τους γειτονες (βλπ. kit....gr) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ότι νάναι. :roll:

 

Μάλλον έχει δίκιο ο mij... πολλαπλασιάζονται επικίνδυνα :roll: :lol: :lol:

 

κι εγω που θελω metal ηχο τι να κανω?????:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: σε λιγο παντως θα γινουμε σαν τους γειτονες (βλπ. kit....gr) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΧΟΡΔΕΣ :? :?

am just killing.

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου