Προς το περιεχόμενο

αστεια περιστατικα σε live


ZeVioN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι αστεια περιστατικα σε live σας συνέβησαν η έτυχε να δείτε?

 

εγω θυμάμε σε ενα live μου ακουστικο μονος με μια κιθάρα άρχισα το πρωτο τραγούδι και κάπου στην μέση σπάω 2 χορδες την μι και σι συγκεκριμένα.

 

και το χειρότερο? δεν ειχα αλλες extra :(

Περπάτισα παρα πολύ και τα φτερά μου τα εχω χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... ε είσαι θερίο ρε παιδί :lol: :lol:

πιτσιρικάς που έβαζα εννιάρες,μία φορά έσπασα μι καντίνι,κι αυτό απο τη μαύρη φτώχεια μου,όχι απο ...καφρόλυσσα :lol: :lol:.....σπάς και τυλιχτές ??? έτσι απο περιέργεια.....

 

..κάτι που θυμάμαι και μάλλον ήταν αστείο για άλλους γιατί εμένα μου ερχότανε να τον πνίξω,ήταν η εμμονή του ντράμμερ μας να παίζει κάνα δεκαπεντάρι δεύτερα αφ,ότου τελειώναμε και τον κοιτάγαμε σαν καραφλάπες,έως ότου μια φορά συννενοημένοι όλοι εκτός απο αυτόν παίζοντας σε ένα κλαμπάκι στοπάραμε όλοι ξαφνικά λίγα μέτρα πρίν το τέλος.....εκεί όντως γέλασα γιατί αφενός του πήρε μισό λεπτό να καταλάβει ότι ήταν ...μόνος,αλλά ....έκοψε κατεβάζοντας μπίτς σαν ξεκούρδιστος μετρονόμος....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAAXXA

 

Παίδες υπάρχει ακριβώς ίδιο θέμα εδώ http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7090&start=0

Το λέω για να είναι όλα μαζί και να πεθαίνουμε ομαδικά στο γέλιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου