Προς το περιεχόμενο

Pink Floyd - "Echoes" 34 Years Apart


giannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καθε εκατομυριοστη φορα που τα ακουω , αποσυνθετουν το DNA μου αυτα τα Γ***ΜΕΝΑ κοματια.

Τι να σου πω?

Μπραβο σου που τα καταφερες να εξατμισεις την ελαχιστη ορεξη για δουλεια που ειχα περιμαζεψει για σημερα και να με διακτινισεις εκει που πραγματικα ανήκω! ;D

Αντε γεια μας. 8)

It's only Rock 'n' Roll .....................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε εκατομυριοστη φορα που τα ακουω , αποσυνθετουν το DNA μου αυτα τα Γ***ΜΕΝΑ κοματια.

Τι να σου πω?

Μπραβο σου που τα καταφερες να εξατμισεις την ελαχιστη ορεξη για δουλεια που ειχα περιμαζεψει για σημερα και να με διακτινισεις εκει που πραγματικα ανήκω! ;D

Αντε γεια μας. 8)

 

πιο εύστοχα σχόλια δεν θα μπορούσες να γράψεις.... Και παραγγελία να σου έκανα δεν θα με κάλυπτες περοσσότερο...

 

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα τετοια κομματια δεν ξαναγραφονται...και ποσο περισσοτερο σε εναν τετοιο απιστευτο μερος...

ΑΠΛΑ RESPECT!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε εκατομυριοστη φορα που τα ακουω , αποσυνθετουν το DNA μου αυτα τα Γ***ΜΕΝΑ κοματια.

Τι να σου πω?

Μπραβο σου που τα καταφερες να εξατμισεις την ελαχιστη ορεξη για δουλεια που ειχα περιμαζεψει για σημερα και να με διακτινισεις εκει που πραγματικα ανήκω! ;D

Αντε γεια μας. 8)

 

Ελπίζω να την έβγαλες την μέρα φίλε Zoo..

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι το αγαπημενο μου κομματι απ το αγαπημενο μου συγκροτημα... απειρες ωρες ακροασης!  τι να πω... επισης , πρωτος δισκος που αγορασα... το δε λαιβ στην Πομπηια, οταν το ειδα μικρος στην τοτε κρατικη τηλεοραση μου ανοιξε μουσικους οριζοντες, (σε μια εποχη που μεσορανουσε η μαντονα)... και μαλλον μεγαλο λαθος που δεν ειδα τον gilmour στο On an island tour, οσο δυσκολο κι αν ηταν τοτε... Τελος, ξεχωριστη αναμνηση στον ιπποδρομο στην Πομπηια, οπου γυριστηκε, να ακους το echoes με το wallkman!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....Τελος, ξεχωριστη αναμνηση στον ιπποδρομο στην Πομπηια, οπου γυριστηκε, να ακους το echoes με το wallkman!

 

Αυτό το έχω κάνει κι εγώ (γύρω στο '91-92)  :)

 

(Και ποιός ξέρει πόσοι άλλοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να με συμπαθάτε αλλά... αν αξίζουν τέτοια λόγια γι' αυτό το κομμάτι, και γι' αυτή τη ζωντανή ηχογράφηση, τι πρέπει να πούμε π.χ. για αυτό ;  ???

 

[flash=200,200]

 

προσωπικά μ' αυτό το κομμάτι πετάω λευκή πετσέτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου