Προς το περιεχόμενο

Before Sunday - No Destination το πρώτο original release!


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε Vartanis κανένας δολος!  Είχα σκοπό να απαντήσω και το ξέχασα!  Ευχαριστούμε για το σχόλιο και ναι έχεις δίκιο νομίζω για το τραγούδι του George Michael!  Η φωνητική μελωδία στην αρχή μοιάζει!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι το παραδεχομαι! Αμαρτησα!  Το ένα 'βρωμικο' κανάλι το έγραψα με Gibson Les Paul 2015 traditional το άλλο είναι Tele American Standard όπως και τα καθαρά.

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εξαιρετικό καλή επιτυχία να έχει το πόνημα σας

 

δεν ακούω αυτή τη μουσική στην καθημερινότητα μου , αλλά βρίσκω συχνά ωραία κομμάτια στο είδος που υπηρετείτε  . Και αυτό είναι από τα πολύ ωραία κομμάτια που έχω ακούσει . Συγχαρητήρια

 

Η κοπέλα γράφει εξαιρετικά στην κάμερα . Μου θύμισε έντονα την Hailey Williams ( φωνάρα - κοριτσάρα ) . για φωνή που λένε τα άλλα παιδιά , προσωπικά και λόγω "ανώριμων" αυτιών , όλες οι γυναικείες φωνές της pop ίδιες μου φαίνονται  ;D ;D ( π.χ. Jesie J , Ariana Grande και λοιπές under 30 y.o. )

 

το κλιπ σας τονίζει αρκετά την up-beat & feelgood αισθητική . Δεν έχω λόγια

 

ωραίο παίξιμο ως προς τα κιθαριστικά

 

10/10 και καλή σταδιοδρομία . Τα covers σας είχαν ανεβάσει ψηλά τον πήχη

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι καλά Rebel!  Ευχαριστούμε πολύ! Αρκετοι έχουν αναφέρει ομοιότητες με την Hayley Williams και μάλλον ισχύει καθώς είναι μια από τις επιρροές τις Στέλλας! Χαίρομαι που σου άρεσαν οι κιθάρες και γενικότερα το κόμματι! Οι επόμενες διασκευές μας ευελπιστουμε να ανεβάσουν λίγο ακόμα τον πήχη!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου