Προς το περιεχόμενο

Emotional Melodic Guitar Solo 4 by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για τα λογια σας! Mike οσον αφορα την επιλογη της κιθαρας, δεν τον πολυσκεφτομαι ιδιαιτερα.. οτι μου αρεσει εκεινη την στιγμη η με οποια νιωθω πιο ανετα εκεινη την περιοδο με αυτην παιζω. Σχεδον ολες οι κιθαρες μου εχουν σχετικα καλο versatility οποτε οτι ηχο κι αν θελω να βγαλω.. το καταφερνουν σχετικα με τον ιδιο τροπο ολες.

 

Εγώ πάλι θα ήθελα κάποια στιγμή να δω ένα σόλο που να μην έχει τις λέξεις emotional και melodic στον τίτλο είτε μόνες τους είτε σε συνδυασμό  :-*

 

Εχω διαφορα τετοια αδερφε. Πχ..

ή
γενικα ειναι αρκετα τα βιντεο που δεν εχουν τον τιτλο που περιγραφεις. Θενκ γιου!

 

Πολύ καλό. Με ενοχλεί που ακούω από πίσω για 2+ λεπτά το ίδιο backing με την ίδια σειρά συγχορδιών.

 

Δεν εχεις αδικο. Γι αυτο ομως και το backing κραταει λιγο. Δεν ειναι για παραπανω. Ηταν οσο επρεπε νομιζω, για το taste μου τουλαχιστον. Αλλα σε πιο "κυμαινομενα" backings μπορεις να τσεκαρεις τα αλλα 3 "emotional melodic guitar solos" που εκει τα backing ηταν πιο.. song like παρα static. Οπως κ να χει ευχαριστω πολυ για το feedback! Appreciated mate!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες φράσεις. Ωραίος ήχος.

 

 

Σε κάθε video σου κάτι θα ζηλέψω.

 

 

Αυτή τη φορά ήταν το control που έχεις στο αριστερό χέρι. Αυτα τα slides τα "καρφώνεις" χρονικά (και τονικά) πολύ ωραία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες φράσεις. Ωραίος ήχος.

 

 

Σε κάθε video σου κάτι θα ζηλέψω.

 

 

Αυτή τη φορά ήταν το control που έχεις στο αριστερό χέρι. Αυτα τα slides τα "καρφώνεις" χρονικά (και τονικά) πολύ ωραία!

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου! Να σαι καλα για τα υπεροχα σου λογια!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου