Προς το περιεχόμενο

Emotional Melodic Guitar Solo 4 by Stel Andre


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Παραθετω το νεο σολακι μου σε μελωδικο στυλακι φαση Timmons (θα θελα). Ο ηχος ειναι αποτελεσμα της Music Man JP6 και του Axe Fx 2. Ελπιζω να σας αρεσει!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου ακούστηκε πολύ περισσότερο για Stel Andre meets Satch, παρά για Andy Timmons.

 

Καθόλου κακό δεν είναι αυτό βέβαια, γιατί έχεις βρει τον ήχο σου και το χρώμα σου, το οποίο θεωρώ ότι είναι το ultimate goal για έναν κιθαρίστα, να τον ακούνε και να τον αναγνωρίζουν.

 

Πολύ ωραία φρασεολογία, κυλάει πολύ όμορφα με το υπόλοιπο κομμάτι. Μου άρεσαν γενικά οι επιλογές σου, από τον ήχο έως το γενικότερο feel και τη φρασεολογία.

 

Μήπως σιγά σιγά να βγάλεις κάποιο instrumental album;  :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στο ultimate melodic guitarist of Greece.Που έχει ultimate goals.Το ζητούσαν καιρό οι youtube fans και επιτέλους έγινε πραγματικότητα.Άντε σειρά έχει το 5 τώρα.Εγώ θέλω να ρωτήσω όταν γυρίζεις ένα βίντεο με τόσες κιθάρες που έχεις,πως αποφασίζεις με ποιά θα γράψεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα ήθελα κάποια στιγμή να δω ένα σόλο που να μην έχει τις λέξεις emotional και melodic στον τίτλο είτε μόνες τους είτε σε συνδυασμό  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα ήθελα κάποια στιγμή να δω ένα σόλο που να μην έχει τις λέξεις emotional και melodic στον τίτλο είτε μόνες τους είτε σε συνδυασμό  :-*

Καλά είναι σίγουρο πως ούτε εκεί θα μας απογοητεύσει,αλλά όπως έχει πει και ο ίδιος ο Stel "less is more".Πολλές φορές δεν χρειάζεται να κάνεις πολλά για να πεις πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι σίγουρο πως ούτε εκεί θα μας απογοητεύσει,αλλά όπως έχει πει και ο ίδιος ο Stel "less is more".

?

 

Πολλές φορές δεν χρειάζεται να κάνεις πολλά για να πεις πολλά.

Έλα ρε, τι ευφυολόγημα είναι αυτό? Μόνος σου το σκέφτηκες?  :-*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολύ καλό. Με ενοχλεί που ακούω από πίσω για 2+ λεπτά το ίδιο backing με την ίδια σειρά συγχορδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου