Προς το περιεχόμενο

Λαϊκοι ηχοι για Moss Korg Extreme


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!Ειμαι επαγελματιασ πληκτρας και αγορασα το Extreme με την Moss επιπλεον!Ψαχνω ηχους λαικους για την Moss!αν καποιος την εχει μπορει να μου στελει και γενικα λαικους ηχους και οχι μονο για την Moss!

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Η MOSS ειναι μια καρτα η οποια εγκαθίσταται στο εσωτερικό οποιουδήποτε TRITON (εκτος του Le και ΤR) η KARMA. Απαντάται και στο trinity αλλα ειναι διαφορετικη. Για να μην μπω σε πολλες λεπτομερειες και κουρασω αναγνωστες λιγότερο μυημένους θα πω το ακολουθο.

 

Μετατρεπει το triton στα all time classic Z1 και prophecy.

 

Chris82 απο οτι βλεπω επειδη μάλλον εχουμε τα ιδια γούστα σε ρεπερτόριο αν έχεις κάποιο triton (oxi le και tr) βαλτην οπωσδήποτε.

 

Δεν θα απογοητευτείς

 

Φιλικα Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε Νίκο έχω το TR (4 μήνες τώρα).Δεν ξέρεις πόσο λιγουρεύομαι το Extreme αλλά βολέυτικα αρκετά φτιάχνοντας δικούς μου ήχους στο TR και πήρα και το CZ101 και έχω καλυφτεί.

Προς το παρόν το "κλαίω" και φτιάχνομαι πολύ ;)

Ο φίλος μου παράγγειλέ το Extreme σε τιμή 1800€ (καινούργιο πάντα).δεν ξέρω απο τιμές στην MOSS και ακόμα περισσότερο απο δείγματα (πηγές που θα βρούμε).

Φιλικά πάντα

Χρήστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου