Προς το περιεχόμενο

Dreams intertwined - Σύνθεση σε πιάνο


Nikos Aravanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το (τα..) κομμάτι(α) είναι πολύ ωραίο(α)...απλώς στα δικά μου (πολύ μικρά... ::) :-X :-[) αυτιά σαν να σου ξέφυγαν κάνα δυό σταυροβελονιές στην ένωση εκεί στο 0:24-0:25 και σε 3-4 σημεία οι αλλαγές(?) στο τέμπο μου "φάνηκαν" σαν να "έκοβαν" κάτι από την "smoothless" ροή του κομματιού.  Λεπτομέρειες θα μου πεις και θα έχεις δίκιο αλλά, όπως ξέρεις, είναι οι αγαπημένες  κρυψώνες του Lucifer...... >:D :laugh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το (τα..) κομμάτι(α) είναι πολύ ωραίο(α)...απλώς στα δικά μου (πολύ μικρά... ::) :-X :-[) αυτιά σαν να σου ξέφυγαν κάνα δυό σταυροβελονιές στην ένωση εκεί στο 0:24-0:25 και σε 3-4 σημεία οι αλλαγές(?) στο τέμπο μου "φάνηκαν" σαν να "έκοβαν" κάτι από την "smoothless" ροή του κομματιού.  Λεπτομέρειες θα μου πεις και θα έχεις δίκιο αλλά, όπως ξέρεις, είναι οι αγαπημένες  κρυψώνες του Lucifer...... >:D :laugh:

 

Καλημέρα και σε ευχαριστώ,

οι αλλαγές στο tempo μεταξύ μελωδιών ήταν ηθελημένες αλλά ίσως να έχεις και δίκιο,θα το αφήσω και θα  το ξανά ακούσω μετά από λίγες μέρες γιατί τώρα στο μυαλό μου έχει δέσει κατά αυτόν τον τρόπο.Τα υπόλοιπα λάθη στο tempo σε 1-2 σημεία άκυρα είναι καθαρά θέμα αταλαντοσύνης  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου