Προς το περιεχόμενο

musicstorekoeln.de:where is the catch ?


Psyberbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δες καλύτερα και θα δεις ότι υπάρχουν τάστα :wink: Παρόλα αυτά δεν είναι απάτη του μαγαζιού αλλά της Squier! δες:

http://www.squierguitars.com/products/index.php?partno=0326608500

 

κοίτα και λίγο καλύτερα την δικιά σου φοτό

 

Disciples of groove will severely dig Squier's elegantly slinky new Vintage Modified Jazz Bass Fretless' date=' which fuses the warm, expressive voice of an upright with the defined attack of an electric. The no-pickguard, Three-color Sunburst finish is a classic, and the lightweight agathis body is home to a pair of single-coil Duncan DesignedÙ Jazz Bass pickups.[b'] The special one-piece maple neck has a fretless Ebonol fingerboard with white celluloid lines that let you know where you're at![/b] Other features include a four-saddle chrome bridge, and chrome hardware and machine heads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Λαμπίρη γιατί με στεναχωρείς. Αφού το παραδέχτηκα προηγουμένως ότι έκανα λάθος! :oops: :oops:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Λαμπίρη γιατί με στεναχωρείς. Αφού το παραδέχτηκα προηγουμένως ότι έκανα λάθος! :oops: :oops:

 

Να με συμπαθάς δεν είχα τέτοια πρόθεση να βοηθήσω ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες απο το Musicstore εχω κακη εμπειρια...

Με δουλευε ο πωλητης λεγοντας μου για μια κιθαρα fender οτι και καλα ειναι τελευταιο κοματι και οτι θα καταργηθει ...

Και μετα οταν ρωτησα στην Fender και μου ειπαν οτι δεν ισχυει η πληροφορια αυτη, καταλαβα τι ψευτιες λενε για να πουλησουν...

Ολα αυτα τα δεν ειναι σε stock και το περιμενουμε ειναι μουφιες για να πουλανε.

 

Εγω δεν τα πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου