Προς το περιεχόμενο

musicstorekoeln.de:where is the catch ?


Psyberbass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαγκες χαζευα το site του musicstore και εχασα τη μπαλα.συγκεκριμενα εψαχνα ενα αταστο squier fender jazz το οποιο κανει 299 euro.η παγιδα που ειναι? εχω βρει και στην πολη μου jazz με ταστα στα 300 euro αλλα δε νομιζω οτι ειναι σαν αυτο που σας λεω.γιατι τοσο φθηνα? οσοι εχετε αγορασει τι εχετε να πειτε για την εξυπηρετηση? να και το link:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες καλύτερα και θα δεις ότι υπάρχουν τάστα :wink: Παρόλα αυτά δεν είναι απάτη του μαγαζιού αλλά της Squier! δες:

http://www.squierguitars.com/products/index.php?partno=0326608500

 

κοίτα και λίγο καλύτερα την δικιά σου φοτό

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To musicstore στην Κολωνία είναι από τα μεγαλύτερα καταστήματα στην Ευρώπη. Βεβαίως είναι αξιόπιστο και άμα είδες κάτι που σου αρέσει σε καλή τιμή, γιατί να μην το πάρεις. Τσέκαρε και τη διαθεσιμότητα του μπάσου (αν το έχουν ετοιμοπαράδοτο).

Musical Instrument Digital Interface

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη γνώμη μου είναι γραμμες για να βοηθήσουν στο παίξιμο δεν είναι τάστα....

 

Οπυς σωστά..... Γράψτε λάθος!!! :oops: :oops: :oops: Ωχ καταραμένα χαράματα :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Τότε χτύπα το. Το musicstore μια χαρά μαγαζί είναι. Πρόσφατα κάποιος είχε πρόβλημα αλλά μάλλον θα ήταν "τυχερό" του!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys στην αρχη νομiζα οτι και ο ritchie αλλα στα σπεκς λεει οτι εχει 20 jumbo medium frets.τι παιζει αραγε; σαν οργανακι τι σας λεει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω απο musicstore ενα Jazz bass Marcus Miller από τα Χριστούγεννα και μου το πάνε μέρα με τη μέρα.

ΣΗΜΕΡΑ έμαθα ότι ότι δεν υπάρχει σε stock στο μαγαζί. Το περιμένουν απο τη Fender Γερμανίας η οποία με τη σειρά της το ΔΕΝ το έχει και το περιμένει από Ολλανδία!!!!!!!!!!! 8O 8O 8O .

Η Ολλανδία είναι το κέντρο εισαγωγής της Fender στην Ευρώπη και από εκεί διανέμονται τα είδη στα υπόλοιπα κράτη.

Οπότε ζήσε Μάη μου......

Πριν πάρετε ή παραγγείλετε κάτι από Γερμανία, επιβεβαιώστε 100% και επιμόνως οτι είναι in stock και καινούριο (όχι demo).

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου σε καταλαβαινω αλλα οταν ερθει το εργαλειο που παρηγγειλες θα τα ξεχασεις ολα .θα τσεκαρω αν υπαρχει σε stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω για το Musicstore ότι είναι από τα λίγα καταστήματα του εξωτερικού που προσφέρουν αντικαταβολή.Όσες αγορές έκανα αφού βέβαια είχα τα χρήματα σε μετρητά επέλεξα την αντικαταβολή η οποία για Ελλάδα είναι +13 euros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου