Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΩΘΗΣΗ DEMO


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζετε καποιες εταιρειες για ψηφιακη διανομη μουσικης αγνωστων

καλλιτεχνων;Αποδιδει αυτο;Εχετε καποια συνεργασια με καποια; :?:

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται για εταιρίες προώθησης αλλά για site που ασχολούνται με όσους θέλουν να δίνουν τα demo τους τσάμπα ή με μικρό αντίτιμο και ασχολούνται κανονικά δηλαδή σε ανεξάρτητη φάση και όχι εμπορικά. Δνε ξέρω αν σας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο πάντως τσεκάρετε τα:

 

http://www.diymusic.org

http://www.rottingham.gr/in/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thank"s για τις διευθηνσεις.Μου φανηκαν οι εταιρειες αυτες λιγο metal

η κανω λαθος;Ρωταω επειδη ασχολουμαι με ambient,new age.....

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία κατεβάζω πολλά κομμάτια από το netlabel Hippocamp (http://www.hippocamp.net/) που είναι καθαρά ηλεκτρονική φάση. Βέβαια δεν είναι ελληνική αλλά τσέκαρε τα releases και θα δεις ότι αρκετός κόσμος έχει βγάλει EPs/albums τα οποία και γίνονται review από άλλα zines του χώρου (π.χ. Milieu) και κάποιοι ξεχωρίζουν. Δε χάνεις τπτ να δοκιμάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενδιαφερουν δισκογραφικες οι απλως εταιριες που εχουν free tracks ?...

Και τα δυο.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi φίλε μου, άμα έχεις όρεξη για ψαξιμο κοίτα στο myspace www.myspace.com από όπου μπορείς να διαφημιστείς και να γίνεις γνωστός σε πιο ευρι κοινό free. Επιπλέον, σε αυτό το site υπάρχουν πολλές εταιρίες-δισκογραφικές που αναζητούν καλλιτέχνες είτε αρκετά γνωστούς είτε ανερχόμενες μικρές μπάντες, αρκεί να τους βρείς και να επικοινωνίσεις μαζί τους. Καλή τύχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi φίλε μου' date=' άμα έχεις όρεξη για ψαξιμο κοίτα στο myspace www.myspace.com από όπου μπορείς να διαφημιστείς και να γίνεις γνωστός σε πιο ευρι κοινό free. Επιπλέον, σε αυτό το site υπάρχουν πολλές εταιρίες-δισκογραφικές που αναζητούν καλλιτέχνες είτε αρκετά γνωστούς είτε ανερχόμενες μικρές μπάντες, αρκεί να τους βρείς και να επικοινωνίσεις μαζί τους. Καλή τύχη![/quote']

Ευχαριστω ειμαι ηδη μεσα και προσπαθω να καταλαβω την πολιτικη του.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά πρέπει να φτιάξεις ένα profile για το συγκροτημά σου ωστε να μπορείς να ανεβάσεις κομμάτια. Όμως κάνε sign στο artist signup που θα το βρεις στο music section όχι στο απλό signup γιατί δεν θα μπορείς να έχεις μουσική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου