Προς το περιεχόμενο

JEM 20th!!!


zithon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα λίγο το τράβηξες, αλλά θα συμφωνήσω ότι είναι μέτριος κι ότι το γεγονός ότι παίζει στους μετ, δεν λέει και πολλά. Πάντως το καλό είναι ότι έβγαλε πολύ γλώσσα κατά το st anger, οπότε είναι και αυτό μια πρόοδος.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα λίγο το τράβηξες' date=' αλλά θα συμφωνήσω ότι είναι μέτριος κι ότι το γεγονός ότι παίζει στους μετ, δεν λέει και πολλά. Πάντως το καλό είναι ότι έβγαλε πολύ γλώσσα κατά το st anger, οπότε είναι και αυτό μια πρόοδος.[/quote']

:wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα λίγο το τράβηξες' date=' αλλά θα συμφωνήσω ότι είναι μέτριος κι ότι το γεγονός ότι παίζει στους μετ, δεν λέει και πολλά. Πάντως το καλό είναι ότι έβγαλε πολύ γλώσσα κατά το st anger, οπότε είναι και αυτό μια πρόοδος.[/quote']

 

Ας έπαιζες εσύ στους Metallica και θα σου έλεγα εγώ αν έλεγε πολλά ή όχι :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα λίγο το τράβηξες' date=' αλλά θα συμφωνήσω ότι είναι μέτριος κι ότι το γεγονός ότι παίζει στους μετ, δεν λέει και πολλά. Πάντως το καλό είναι ότι έβγαλε πολύ γλώσσα κατά το st anger, οπότε είναι και αυτό μια πρόοδος.[/quote']

 

Σίγουρα ο kirk αν ήταν σε άλλο συγκρότημα εκτος των metallica θα τον είχαμε για καλύτερο σολίστα. Το ότι είναι σε τόσο μεγάλο συγκρότημα μας κάνει να σκεφτόμαστε: σιγά μωρε θα μπορούσε νατανε και καλύτερος και γιατί το ταλέντο του συγκροτήματος είναι ο james και τον "πνίγει" τον kirk κάπως. Γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κολλάει το αν παίζει στους μεταλικα με το αν είναι τρομερός ή απλά μέτριος κιθαρίστας; Και δεν μιλάω ούτε περί πνιγμού του από κανέναν, αλλά ούτε να έπαιζα εγώ....

¶ντε ρε και η Avril lavigne είναι guitar hero έτσι (σύμφωνα με τα όσα πουλάει); :roll: :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ότι μίλησες για πνιγμο. Τη γνώμη μου είπα πάνω στο ότι οι μισοί που ξέρω έχουν θεοποιήσει τον kirk και οι υπόλοιποι μισοί μμμμ....μέτριος. Επιπλέον ο χαρακτηρισμός μεγάλο συγκότημα για τους metallica δεν βγαίνει για τις πωλήσεις. (το st.anger και νουμερο 1 βγήκε και πλατινένιο έγινε... :? ) Γνώμη μου για τον hammet είναι ότι είναι ένας πολύ καλός metal σολίστας με αρκετά μελωδικά σόλα. Ούτε θεός ούτε μέτριος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου