Προς το περιεχόμενο

Μια βραδιά στο προβάδικο των........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ved Buens Ende φυσικά. Αν δεν γυρίσει ο Skoll μπορεί να μου κάνουν και πρόταση (ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ)!

 

Το ξέρεις οτι διαλύσανε πάλι,έτσι?Οπότε δεν έχει καινούργιο δίσκο.Από μια άποψη καλύτερα για μένα,όλοι τα τελευταία χρόνια κάνουν reunion,όχι και οι ved ρε φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε μόλις μου γ@μησες την ψυχολογία. Διαλύσανε; Πότε προλάβανε; Ακόμα δεν τα βρήκανε; Γιατί ρε πούστη μου;

Οι VBE δεν είναι π.χ. σαν τους Deep Purple, Rolling Stones κλπ που βγάζουν δίσκους και κάνουν live για τα ένσημα, είναι πολύ διαφορετική περίπτωση...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μόλις μου γ@μησες την ψυχολογία. Διαλύσανε; Πότε προλάβανε; Ακόμα δεν τα βρήκανε; Γιατί ρε πούστη μου;

Οι VBE δεν είναι π.χ. σαν τους Deep Purple' date=' Rolling Stones κλπ που βγάζουν δίσκους και κάνουν live για τα ένσημα, είναι [b']πολύ[/b] διαφορετική περίπτωση...

 

Βρίσκεις άκρη με τους Νορβηγούς?Πάλι καλά που ήρθαν Χ με τους Τούρκους χθες (άσχετο).αυτό που θέλω να πω είναι οτι προτιμώ τους ved σαν την μπάντα που έβγαλε το αξεπέραστο written in waters,διαλύθηκε και έμεινε στην ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Με τον Satriani ή τον Gilbert(καλα,καλα μην βαρατε...) ή με τους Lacuna Coil, βασικά μονο να κοιτάω την Christina Scabbia θέλω και ειμαι 'νταξει...

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η με τους Deep Purple τώρα με τον Morse γ@μουν και δερνουν, οχι οτι πριν δεν έσπερναν, αλλα εγω που τους είδα το καλοκαίρι στον Βύρωνα έμεινα μ@λ@κ@ς...

8O 8O 8O

 

 

Offtopic: Ρε panagiotis μήπως εχεις βρει πουθενά tabs του On Dark Rivers απ'το Ad Astra των Spiritual Beggars, γιατι το ψαχνω ποσο καιρο και δεν βρισκω τιποτα :? :? :?

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Θα επαιζα το She Wolf (οχι της shakira) με τους Megadeth και επειδη θα ειμουν πολυ γ@μ@τ0ς θα εδιωχναν τον μαστέιν για να κρατησουν εμενα και εκεινο θα εφτιαχνε μια μπαντα με την προοπτικη να γινει καλυτερος και απο τους Megadeth και τους Metallica μαζι...  ;D ;D ;D

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου