Προς το περιεχόμενο

Ακόμη μια κόπια;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

Κι εγώ ο κατσικοπόδαρος σου ευχήθηκα "καλόπαιχτη".

Πηγαμε το καταστροφη νηματος σε αλλα επιπεδα😢

 

1 λεπτό πριν, Andreas Black είπε

Μπααα… Είναι από τις λίγες φορές που δεν κλαίω τα χρήματα μου!

 

Μην το σκέφτεσαι καν 

Απ'ολη τη συμπεριφορα σου κ το ηθος που εδειξες το πιστευω απολυτα.

Οποτε αλλη μια φορα το μπραβο ρε μαγκα που ειπε ο φιουζιος πιο πανω

  • Συμφωνώ 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το μπραβο ειναι 100% αυτου που δε σκεφτηκε τα λεφτα που εχασε κ οχι καποιου που ετυχε να δει τα 2 θρεντ κ απλα ενημερωσε αλλαζω το θεμα.

 

Σκεφτομαι τον @fusiongtr αν δεν ηξερε ολο αυτο να βολταρει στον Ελαιωνα. "Ωπ τι βλεπω εκει? Παζαρι? Ας παω να ριξω μια ματια γιατι σε μερικα χρονακια θα ειναι το γηπεδο του Παναθηναικου εκει κ δε θα γουσταρω να ξαναπερασω."

 

Κ παει στο παζαρι ο Φιουζιος... Μετα απο λιγο ψαξιμο βλεπει σ'ενα παγκο μια θηκη κιθαρας χρεπι

- Τι ειναι αυτο μαστορα?

- Κιθαρα ψηλε. Ηλεχτρονικια

- Ποσο εχει?

- Ενα κατοσταρι

- Τι μαρκα ειναι?

- Δε ξερω απο κιθαραι αγορι μου

-Δε την ανοιγεις να τη δω λιγο..

-Αντε να την ανοιξω

 

Κ την ανοιγει κ ειναι τελεκαστερ δεκαετιας 50 ολα αυθεντικα

 

-Τη θες?

-Σιγα μη δωσω ενα κατοσταρι για το κουτσουρο. Αν εχεις καμμια Αρια Προ να τη παρω, αλλα αυτη αποκλειεται

 

😆

 

(Το οτι γραφω πως σε μερικα χρονια θα φτιαχτει το γηπεδου του Παναθηναικου ειναι το πιο αστειο της υποθεσης. Απλα μου αρεσε στο σεναριο κ το εγραψα)

 

 

  • Χαχα 4

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
24 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Πηγαμε το καταστροφη νηματος σε αλλα επιπεδα

Αντίθετα... Εδώ είναι ένα τρανό παράδειγμα του πώς λειτουργεί ένα community.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

- Τι ειναι αυτο μαστορα?

- Κιθαρα ψηλε. Ηλεχτρονικια

- Ποσο εχει?

- Ενα κατοσταρι

- Τι μαρκα ειναι?

- Δε ξερω απο κιθαραι αγορι μου

-Δε την ανοιγεις να τη δω λιγο..

-Αντε να την ανοιξω

 

Κ την ανοιγει κ ειναι τελεκαστερ δεκαετιας 50 ολα αυθεντικα

 

-Τη θες?

-Σιγα μη δωσω ενα κατοσταρι για το κουτσουρο. Αν εχεις καμμια Αρια Προ να τη παρω, αλλα αυτη αποκλειεται ....

 

... "Ώπα, για κάτσε, με τόσους ινφλουένσερς στο noiz μπορεί να την πουλήσω" σκέφτηκε.

"Για δώσ' τη μου".

 

"Αχχχχ" έπιασε την μέση του πηγαίνοντας να την σηκώσει αυτός που ήταν πίσω από τον πάγκο, και έπεσε στο πάτωμα.

"Τι στα δγιάλα, πέτρες έχει μέσα? Να φωνάξεις γερανό με φορτηγό να την πάρει φίλε. Δεν μπορώ να την σηκώσω"

 

"Άσε ρε φίλε, πολύ βαβούρα για την παλιοάγκυρα" είπε ο ΦΑΣΙΟΝ και απομακρύνθηκε αργά.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

... "Ώπα, για κάτσε, με τόσους ινφλουένσερς στο noiz μπορεί να την πουλήσω" σκέφτηκε.

"Για δώσ' τη μου".

 

"Αχχχχ" έπιασε την μέση του πηγαίνοντας να την σηκώσει αυτός που ήταν πίσω από τον πάγκο, και έπεσε στο πάτωμα.

"Τι στα δγιάλα, πέτρες έχει μέσα? Να φωνάξεις γερανό με φορτηγό να την πάρει φίλε. Δεν μπορώ να την σηκώσω"

 

"Άσε ρε φίλε, πολύ βαβούρα για την παλιοάγκυρα" είπε ο ΦΑΣΙΟΝ και απομακρύνθηκε αργά.

Τα μεγαλα πνευματα συναντιοντανεσταντουστο

Ειχα σκεφτει σαν εναλλακτικο τελος να γραψω ή οτι πηγες να την παρεις (ενω δε την ηθελες) αλλα ξενερωσες με το βαρος κ την αφησες βριζοντας ή οτι τελικα την πηρες για να την πουλησεις στους ινφλουενσερ του νοιζ (ή να την ανταλλαξεις με "κανονικη" κιθαρα). Εσυ το πηγες ενα βημα παραπερα κ εγραψες τελος που τα συνδυαζει κ τα δυο. 

Επικροτω λοιπον

  • Like 1
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ @Andreas Black θα μπορούσες να μας δώσεις καποια παραπάνω πληροφορία για το που είναι το παζάρι και τι ώρα την αγόρασες; 

 

 

Εξηγώ: Έχω πολλούς φίλους στο Fb απο συγκροτήματα και συχνά πυκνά βλέπω αναρτήσεις για κλοπή. Όλοι λένε "να πας πρωί πρωί  στο παζάρι στον Ελαιώνα" "να πας πρωί πρωί στο παζάρι στην Αλιπέδου" κλπ, και αναρωτιέμαι που στο καλό είναι το παζάρι στον Ελαιώνα (στην Αλιπέδου γνωρίζω, είναι στην Αλιπέδου :p ); 

 

Δηλαδή σου κλέβουν  τη κιθάρα Σαββατο βράδυ, έχεις ελάχιστες ώρες να μάθεις που στο καλό μπορείς να την αναζητήσεις και να στείλεις ταυτόχρονα άτομα και στα 2 παζάρια για να ψάξουν.

 

 

Επίσης καλό θα ήταν να έχουμε μια λίστα με πιθανά μέρη που μπορεί να τις "σπρώξουν"

 

 

  • Like 1

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ετσι απο περιέργεια

1. ποση ήταν η χασούρα?

2. δεν θα έπρεπε αυτή να "μοιραστεί" με τον αρχικό ιδιοκτήτη που θεωρητικά θα έπρεπε να την κλαίει υπο κανονικές συνθήκες?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Αν θυμάμαι καλά ήταν κοντά 9-10 το πρωί. Το παζαρι του ελαιωνα είναι έξω από τον σταθμό μέτρο ελαίωνα. Τώρα μην νομίζεις πως ξέρω και πολλά δεν είμαι και θαμώνας. Να έχω πάει 5-6 φορές και αυτό γιατί ένας φίλος με τραβάει που ψάχνει βινύλια. Χαχαχα  

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου