Προς το περιεχόμενο

Ακόμη μια κόπια;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

παιδες ετσι απο περιέργεια

1. ποση ήταν η χασούρα?

2. δεν θα έπρεπε αυτή να "μοιραστεί" με τον αρχικό ιδιοκτήτη που θεωρητικά θα έπρεπε να την κλαίει υπο κανονικές συνθήκες?


Αν εννοείς για την τιμή αγοράς ήταν 50€. Τώρα για να μοιραστεί η ζημιά εγώ δεν ζήτησα τίποτα, δεν μου πήγαινε. Τηλεφωνικός που μίλησα βέβαια προσφέρθηκαν να μου δώσουν τα χρήματα που έδωσα αλλά αρνήθηκα. Οι γνώμες διίστανται το ξέρω αλλά έτσι το θεώρησα σωστό εγώ. Μουσικός του δρόμου είναι ο άνθρωπος και αν πληροφορήθηκα καλά τηλεφωνικός έπαθε μεγάλη ζημιά. Δεν ήταν το μόνο αντικείμενο που του κλέψανε. Κλαίει  για άλλη μια κιθαρα, ενισχυτή κτλ κτλ. Άτιμο πράγμα η κλεψιά. 
 

Να την πάρει ο άνθρωπος πίσω θέλω να χαμογελάσει και πάλι! Και μιας και κάναμε αναφορά σε αυτό, σήμερα η κιθαρα θα παραδοθεί σε φίλο του ιδιοκτήτη για μεταφερθεί ξανά στον φίλο Ρώσο μουσικό του δρόμου.

 


 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Andreas Black είπε


Αν εννοείς για την τιμή αγοράς ήταν 50€. Τώρα για να μοιραστεί η ζημιά εγώ δεν ζήτησα τίποτα, δεν μου πήγαινε. Τηλεφωνικός που μίλησα βέβαια προσφέρθηκαν να μου δώσουν τα χρήματα που έδωσα αλλά αρνήθηκα. Οι γνώμες διίστανται το ξέρω αλλά έτσι το θεώρησα σωστό εγώ. Μουσικός του δρόμου είναι ο άνθρωπος και αν πληροφορήθηκα καλά τηλεφωνικός έπαθε μεγάλη ζημιά. Δεν ήταν το μόνο αντικείμενο που του κλέψανε. Κλαίει  για άλλη μια κιθαρα, ενισχυτή κτλ κτλ. Άτιμο πράγμα η κλεψιά. 
 

Να την πάρει ο άνθρωπος πίσω θέλω να χαμογελάσει και πάλι! Και μιας και κάναμε αναφορά σε αυτό, σήμερα η κιθαρα θα παραδοθεί σε φίλο του ιδιοκτήτη για μεταφερθεί ξανά στον φίλο Ρώσο μουσικό του δρόμου.

 


 

 

Για 50 δε συζηταμε.

Θα μπορουσες πχ να ειχες δωσει 500.

Καλη τη πιστει εννοω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Για 50 δε συζηταμε.

Θα μπορουσες πχ να ειχες δωσει 500.

Καλη τη πιστει εννοω


 

Ναι. Τα ευχαριστώ που άκουσα και ή κατάληξη που είχε αυτή η ιστορία με αποζημίωσαν και με το παραπάνω. Χάρηκα που ποσταρα εδώ και να φανερώθηκε η κλοπή. Ήταν η μοίρα της να γυρίσει πάλι πίσω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Andreas Black είπε


 

Ναι. Τα ευχαριστώ που άκουσα και ή κατάληξη που είχε αυτή η ιστορία με αποζημίωσαν και με το παραπάνω. Χάρηκα που ποσταρα εδώ και να φανερώθηκε η κλοπή. Ήταν η μοίρα της να γυρίσει πάλι πίσω! 

κοίτα ο καφενές δουλεύει εδώ

η γνώση πάει κι έρχεται

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου