Προς το περιεχόμενο

Ηχος στο ιντερνετ


theopas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια...Εχω ενα προβληματακι που μου εχει σπασει τα νευρα...Ενω οι ηχοι του υπολογιστη ακουγονται καθως και η μουσικη που παιζω απο τον σκληρο ακουγεται μια χαρα οταν φορτωνω youtube myspace etc δεν ακουγεται τιποτα!!για ποιο λογο??ολες οι ρυθμισεις μου ειναι τζετ...αλλα εξακολουθει να συμβαινει...

 

Υ.Γ λυσεις τυπου απανατοποθετηση καρτας ηχου και επανεγκατασταση σοφτγουερ τις δοκιμασα...

 

Ευχαριστω εκ τω προτερων,

Φιλικα θοδωρος :)

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Java νομιζω πως χρειαζεται το youtube...Το ιδιο και το myspace....

 

Υπαρχει plugin για ολους τους browsers

Αν το εχεις ηδη εγκαταστησει τσεκαρε στα properties του (δεξι κλικ πανω στο βιντεακι για παραδειγμα) μπας και το εχεις κανει με καποιο τροπο mute....

 

Aν ηδη τα εχεις κανει αυτά...Κατι ποιο μυστηριο μου μυριζει.....

 

Αλλά και παλι και στις δυο περιπτωσεις που θες....χρειαζεται java applet....Αρα κατι τετοιο παιζει....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτο το τσεκαρα γμτ και δεν πιανει...δεν ειναι θεμα java γιατι πριν απο 1 μερα δεν υπηρχε αυτο το προβλημα...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παίζει με το flash plugin. Ποιά έκδοση χρησιμοποιείς ? 9? Σε τι browser ? firefox ? iexplorer ? To κάνει και στους 2 ? Δοκίμασε ίσως να το απεγκαταστήσεις από control panel -> add/remove programs και να το περάσεις πάλι.

Peace, Love, death metal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου